Sürgősen eladó lakások (4636 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 636 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34994871)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emeletes társasházban eladó egy 29 nm-es, 1 szobás, félszuterén téglalakás, amely költözhe...
27 900 000 HUF
962 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (83394459)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy új építésű, belvárosi, lakást. Néhány lényeges jellemző: a lakás 2...
39 900 000 HUF
1 173 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (57438539)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 81 m²-es lakás Salgótarjánban, a Vásártéren – tágas, napfényes, kedvező rezsivel Salgótarján egyik kedvelt vár...
18 800 000 HUF
232 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (47375833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban, a Római városrész zöldövezeti, csendes részén eladó egy jó állapotú, 2 szobás, beépített erkélyes panellakás. ...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93878724)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolc Stadion utcában egy 4 emeletes tégla épület földszintjén lévő 43 m2-es, másfél szobás, átlagos állapotú, gázkonve...
21 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (63351372)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc Avas középszer utcán egy 61nm-es, praktikus elosztású 2 + 1 félszobás, távfűtéses, loggiás panellakás. a szobák l...
33 000 000 HUF
540 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (43563593)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész álomotthon: Prémium Minőségben Felújított, Garanciális Lakás Eladó Saját Garázzsal és Pincével Edelény! Ne keress...
35 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (99855544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros - Erkélyes lakás – Azonnal költözhető állapot Dunaújváros Római városrészében, a Fáy András utcában eladásra kínál...
29 990 000 HUF
576 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28372324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlanpiac folyamatosan változik, és Ön most egy kivételes lehetőség előtt áll, amely nem csupán egy lakás, hanem egy ígér...
32 000 000 HUF
1 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (39963835)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szombathely belvárosában, az Ady tér 40. Egyik legkedveltebb társasházában kínálom eladásra ezt a 2. emeleti, 1, 5 szobás, erké...
38 790 000 HUF
923 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (66233729)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged szívében vált eladóvá egy 40 m²-es lakás, amelyhez egy 10 m²-es, zárható saját tároló, valamint egy 125 m²-es, rendezett...
29 000 000 HUF
674 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (65943733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó földszinti lakás eladó Csorna központi részén – remek befektetési lehetőség! Otthon Start Program igényelhető! ...
22 990 000 HUF
638 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (14958353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó miniotthon / üzleti lehetőség az almássy tér mellett – rendezett házban, ügyvédi megosztással! A VII. kerület egyik leg...
23 900 000 HUF
853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93377124)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, ablakos szuterén miniotthon / stúdió az almássy tér mellett – ügyvédi megosztással! A VII. kerület egyik legkeresetteb...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (76343374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd, Tartsay lakótelepén eladó egy kívülről szigetelt, felújított, 3 emeletes társasházban, 59 nm alapterület...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (42222487)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (77353653)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárd egyik legkeresettebb, csendes és zöldövezeti részén kínálok megvételre egy 57 m²-es, 1+2 félszobás, erkélyes lakást, ...
34 490 000 HUF
605 087 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (76539961)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnokon a Vörösmarty utcában, felújítandó lakás eladó! Ingatlan jellemzői: - 1970-ben épült - 61 nm + 36 nm tároló - 1 emel...
32 900 000 HUF
539 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (38953726)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Békéscsabán, a Dobozi út környékén eladó egy tágas, 5 szobás, 151 nm-es társasházi lakás a felső szinten. Felújítás elkezdve, f...
39 900 000 HUF
264 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (36974774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
34 490 000 HUF
605 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal