Sürgősen eladó lakások (4636 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 636 db
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (51996488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda kínálatában: Eladó lakás Csillagdombon – téglaépítésű, 69 nm, 1+2 szobás, jó állapotú otthon! ...
38 000 000 HUF
550 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12979254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 10. kerület Óhegy csendes utcájában kínálunk eladásra, belső udvaros 7 lakásos társasház földszintjén, egy 25 m2-es, a...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (48299276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (44433839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda eladásra kínál Békéscsaba kedvelt részén, a kórházhoz közel található csendes utcában egy 140 m2...
39 900 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (37291427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó két lakás Orosháza belvárosában – családias, zsákutcában! Orosháza belvárosában, egy hangulatos, csendes zsákutcában kí...
14 000 000 HUF
121 739 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zirci tégla lakás hirdetés (39858793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Zirc belvárosától pár percre, családiházas környezetben egy 65 m2-es, két szobás lakás. Az ingatlan egy családi ház földs...
35 000 000 HUF
546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (24494849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Pápa szívében? Kiváló befektetési lehetőség! Ha fontos Önnek a belvárosi elhelyezkedés és a könnyen alakítható t...
12 900 000 HUF
390 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (27457269)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás PÁPÁN! Fedezze fel ezt az egyedülálló lehetőséget a gyönyörű Pápán, a Jeges utcában, ahol ez a 43 m2-es, 1 szobás...
14 990 000 HUF
348 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (11337468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1. emeleti, erkélyes, felújított lakás Nyíregyházán, a Víztorony közelében! Alacsony fenntartási költséggel rendelkezik! ...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (56792943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (54332942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon a Tartsay lakótelepen eladásra kínálok egy 2 szobás 3. emeleti lakást. a 8 lakásos tégla társasház az Interspar áru...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentgotthárdi tégla lakás hirdetés (98139378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok szentgotthárdon egy két szobás LAKÁST! A közös udvar barátságos hangulatot biztosít, ideális lehet családokn...
36 500 000 HUF
608 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (72485564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
34 500 000 HUF
1 112 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (36494411)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (85335863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A hirdetésben szereplő ingatlan nyilvános árverésen, végrehajtási eljárás keretében vásárolható meg. Az online árverés az mbvk ...
5 000 000 HUF
63 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (79919713)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Sopronban. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
26 000 000 HUF
393 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23768574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (83626682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körű felújítás alatt lévő, modern kialakítású 2 szobás lakás Dunakeszi központjában! Zárt belső udvarban kín...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57492473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 26 nm-es, 1 szoba+...
37 000 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34774783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal