Sürgősen eladó lakások (4623 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 623 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94382414)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Kompakt, modern minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén,...
25 900 000 HUF
2 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83443777)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt, minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, kínálunk ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (41142394)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc, Gagarin utcában egy 2026-ban, teljeskörűen felújított, 28m2-es garzonlakás. ÚJ külső- és belső nyílászárók. ÚJ...
22 900 000 HUF
817 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57293795)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
(For English scroll down) Kompakt luxus az Eötvös utcában – galériás, gyönyörűen felújított lakás! Eladó a VI. kerület közke...
35 900 000 HUF
2 564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (84467533)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag a teller ingatlanközvetítő IRODÁNÁL! A teller Ingatlanközvetítő iroda eladásra kínál Kaposváron a Búzavirág utcában...
33 500 000 HUF
697 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (98375791)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
33 500 000 HUF
697 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83938592)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pacsirtatelepen egy 28 nm-es, 1 szobás, 1. emeleti téglaépítésű társasházi lakás, zárt udvarban, autóbeállási lehetőségge...
32 800 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24445259)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
32 800 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (64543363)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes lakás a városközpontban Kiskunfélegyháza szívében, a Kossuth utca 100 méteren belül Főbb jellemzők: 2 emeleti 2...
37 899 000 HUF
642 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (74297965)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Oroszlány város központi részén, de a tömbön belüli elhelyezkedése miatt igazán csendes kis lakás eladó! A hatalmas erkélyen p...
29 100 000 HUF
727 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (17644422)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 37 m²-es, 1 szobás lakás Salgótarjánban, a Forgách Antal úton! Salgótarján kedvelt részén, a Forgách Antal úton kínálun...
13 990 000 HUF
378 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (42556754)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarján belvárosában, a Lőwy Sándor úton egy 35 nm-es, 3. emeleti téglalakást a Gyémánt Ingatlaniroda kíná...
11 900 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (77578784)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
11 900 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (97344979)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ajkán, a Frankel Leó utcában kínálok megvételre egy erkélyes, téglaépítésű hőszigetelt lakást. Az ingatlan 38 m² alapterületű...
30 900 000 HUF
813 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (58623749)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Orosházán a város központjában, tégla építésű lakás eladó. Megvételre kínálok Orosházán, egy 2 szobás, 60 m2-es, erkélyes, 3. ...
23 900 000 HUF
398 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi panel lakás hirdetés (49937123)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Referenciaszám: #NH1971 Infó: Fejes Ferenc Kiskunhalas, felújított 2+fél szobás erkélyes panellakás eladó! Kiskunhalas egyik ...
34 900 000 HUF
536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi tégla lakás hirdetés (59453455)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy csendes, barátságos tanyán élsz, ahol minden adott ahhoz, hogy az álmaid otthonát megvalósítsd. Most bemut...
21 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (49565744)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 nm-es, 2 szobás, távfűtéses lakás Szekszárd kedvelt részén, 2. emeleten, szigetelt társasházban. A lakás felújítandó...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54742643)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest egyik nyugodt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított, 25 nm-es, praktikus elrendezés...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal