Sürgősen eladó lakások (4622 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 622 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33964929)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk egy 32 nm-es szuterénlakást, Budapest x. kerületében, a Liget utcában! Most itt a lehetőség, hogy Budapes...
23 990 000 HUF
749 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72683292)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület Alsórákos kedvelt részén, a Balázs utcában kínálunk megvételre egy 4 lakásos, téglaépítésű társasházban található,...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (74746544)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Kis lakás, kis rezsi! Eladó bútorozott, első emeleti, erkélye...
9 300 000 HUF
251 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95464685)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Kertvárosának egyik legnépszerűbb részén, a Krisztina téren kínálunk megvételre egy 36 m²-es, 1, 5 szobás panelprogramos h...
39 500 000 HUF
1 097 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (74733339)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alkuképes. Salgótarján, Vásártéren kínálok eladásra, egy erkélyes, déli fekvésű, közel 50 nm-es téglalakást a 2. emeleten. Jó...
15 800 000 HUF
343 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali panel lakás hirdetés (54678643)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Azonnal költözhető lakás a központban! Marcali központi részén, mindenhez közel eladó ez a második emeleti, 58 m2-es, tágas p...
33 900 000 HUF
584 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (85387463)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: rákospalotán, a rákos úton, eladó egy 50 m2 kertrésszel rendelkező, 27 m2, 1 szobás, földszinti, közepes állapo...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (74268463)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében – azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori panel lakás hirdetés (17384314)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 56 m2 alapterületű, 3. emeleti, teljes körűen felújított lakást. Amely kiváló választás lehet akár saját...
37 800 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (64475693)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Békéscsaba Lencsési városrészében! Az ingatlan ideális választás lehet fiatal pároknak, de befektetésként is reme...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46894144)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (35615343)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (81677788)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (43457626)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (69215344)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33422473)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (23245335)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szekszárdon, a Kadarka lakótelepen, földszinti, 56 m2-es, 2, 5 szobás, nagy konyhás panellakás ELADÓ! Az ablakok és az ajtó m...
33 600 000 HUF
600 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (89134487)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kisvárdán, központhoz közeli utcában, frekventált helyen eladó egy 2. emeleti 62 m2-es lakás. a társasház téglából 1973-ban épü...
30 990 000 HUF
499 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (73371565)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
30 990 000 HUF
499 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44344494)
23 napja a megveszLAK-on