Sürgősen eladó lakások (4623 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 623 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32433997)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13393138)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96194437)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelébenKiváló l...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39953346)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (59926893)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (72564613)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nyergesújfalui lakás GARÁZZSAL! Eladó Nyergesújfalun, a Komárom-Esztergom megyében, a Dunától 300 méterre, ez a kiváló ál...
37 800 000 HUF
726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi egyéb lakás hirdetés (94533494)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád Vármegyében, Szentesen egy kellemes hangulatú, jó állapotú 53 nm-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan a városk...
32 000 000 HUF
603 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (62465973)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentes kertvárosi részén eladó egy világos, 47 nm-es, 1, 5 szobás 5. emeleti lakás, kiváló elhelyezkedéssel, csendes, rendezet...
30 000 000 HUF
638 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49937427)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos, felújítandó garzon Óhegy zöldövezeti részén, remek lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek! Budapest x. kerül...
36 900 000 HUF
1 054 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58144393)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis alapterület, nagy lehetőség – ideális első lakás vagy biztos befektetés a VIII. kerületben! Budapest VIII. kerületének fo...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79384437)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Legolcsóbb Pécs-belvárosi lakás! Eladó Pécs történelmi belvárosában, a Kisflórián utcában egy 41 nm-es szép állapotú lakás. Az ...
36 500 000 HUF
890 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42413593)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (73366572)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál Nagykanizsán egy téglalakást. a lido home Nagykanizsa irodája által kínált ingatlan főbb...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (11974982)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibányán kínálom eladásra ezt a 43 nm-es, felújított 1 szobás, jó elrendezésű északi tájolású, lakást. ✨ ...
28 300 000 HUF
658 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (52934414)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosban, a Dr. Vitális utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított, 51 nm-es, 3. e...
33 390 000 HUF
654 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai panel lakás hirdetés (41865447)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Táborfalván megvételre kínálok egy 54 m2-es, II. emeleti lakást. A klimatizált ingatlanban 1 szoba, konyha-étkező-nappali, für...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (87373543)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaföldváron, a laktanya városrész csendes, parkos környezetében eg...
28 500 000 HUF
647 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62493469)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított GARZONLAKÁS! XX. kerület csendes mellékutcájában kínálunk eladásra egy 26 nm-es, 1 szobás társasházi ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (33454443)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újváros kedvelt részén, egy 10 emeletes, rendezett társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy felújítandó, kiváló ...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (42357738)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csorna belvárosában, jó és lakható állapotú, 2 szobás lakás eladó – szigetelt társasházban, központi ELHELYEZKEDÉSSEL! Csorna...
37 800 000 HUF
804 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal