Sürgősen eladó lakások (4622 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 622 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84351779)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94447961)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74838759)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó panellakás Pécs Kertvárosában kiváló lehetőség saját igények megvalósításáraPécs Maléter Pál utcájában kínálu...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43127139)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47349845)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44455494)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szántódi tégla lakás hirdetés (63626772)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 40 nm-es, jó elhelyezkedésű földszintes lakás / üzlethelyiség Szántódon a révnél! Az ingatlant nemrég felújították,...
34 800 000 HUF
870 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43982468)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! Tatabányán, a Gál lakótelepen 3 szobás, erkélyes lakás ELADÓ! Tatabánya egyik közkedvelt részén, a Gál lakótele...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (53514838)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Körmenden a Bartók lakótelepen tégla építésű lakás eladó. A 4. emeleti ingatlanban 1+2 szoba, előszoba, konyha, kamra, fürdősz...
32 900 000 HUF
498 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (93484937)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy jó állapotú, 45 m²-es lakást Almásfüzitő-felsőn, a Verő i. Úton. A lakás négyemeletes téglaépület 4. eme...
33 700 000 HUF
748 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (56467787)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári 1 emeleti lakást. a lido home ingatlaniroda által kínált kaposvári lakás...
39 900 000 HUF
654 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (82433644)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy Törökszentmiklóson lévő földszinti társasházi lakást az al...
34 500 000 HUF
539 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (73534567)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszegen belvárosi, 53 nm-es, 2 szobás lakás eladó! A belváros szívében kínálom megvételre ezt az 53 nm-es, 2 külön nyí...
36 900 000 HUF
696 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (82542594)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti lakás eladó Mosonmagyaróváron, a Mofém-telepen – alacsony rezsi, jó elosztás Mosonmagyaróváron, a Mofém-telepen kín...
32 400 000 HUF
900 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (94327113)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Városközpontban, a Dózsa Gy. Úton, 2. emeleti, 67 m2-es, 3 szobás, loggias téglalakás megvásárolható. Az ingatlan felújítandó á...
34 900 000 HUF
520 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (39538857)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten a Széchenyivárosban eladó II. emeleti 1 szobás 34 nm-es  kellemes lakás  kultúrált társasházban parkos környezetben...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34592967)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 5. emeletén kínálunk megvételre egy 36 nm-es, barátságos hang...
34 490 000 HUF
958 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (42428434)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Paks, Gesztenyés utcai földszinti 2 különálló szobás (50 m2) világos, erkélyes közepes állapotú lakás, panelprogram keretén bel...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98947836)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lehetőségek tárháza a BELVÁROSBAN! Irodát, rendelőt, fittnesstermet, szépségstúdiót vagy netán egy tágas otthont szeretne? E...
34 000 000 HUF
430 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (44372135)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Ózdon, a Szabolcs közben, egy tehermentes, azonnal birtokba vehető, első emeleti társasházi lakás. Ez az ingatlan ...
12 500 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal