Sürgősen eladó lakások (4622 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 622 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (76579595)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (35387226)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39457626)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (94877835)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszaújváros egyik legkedveltebb és legnyugodtabb részén a Rózsa utcában az idősek otthona közvetlen szomszédságában eladó egy ...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (94827777)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sárospatak kedvelt, jól megközelíthető részén egy 51 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás, ahol valóban minden ...
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58399349)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87721528)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (32494433)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (36949333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes lakás. - 4. emeleti lakás, panorámás kilátással, csendes utcába...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (82889477)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 M²-es, nappali + 2 hálós, 1. emeleti lakás nagy erkéllyel Zalaegerszeg abszolút belvárosában - 535. 000 Ft-os m2 áron! ! I...
37 990 000 HUF
558 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94596333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Tatabánya Újváros részében az alábbi paraméterekkel rendelkező lakás! - 1 Teljes értékű, valamint 1 félszoba - konyha -...
31 900 000 HUF
886 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (33833435)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, erkélyes lakás eladó Oroszlányon – azonnal költözhető állapotban! Oroszlányon kínálok megvételre egy 55 m²-es, 2....
39 400 000 HUF
716 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (96467482)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Felújított alagsori tégla lakás eladó – családiház csere is szoba jöhet, értékegyeztetéssel! ✨ ✔Információk: a tulajdonos ál...
33 900 000 HUF
538 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (85438323)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibánya csendes, parkosított társasházi részén kínálom eladásra ezt a 38 nm-es, 1 szobás, délnyugati tájol...
25 200 000 HUF
663 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (41464326)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szigetelt, 4 emeletes társasház 3. emeletén kínálunk megvételre egy világos, jó elosztású lakást, rendezett és tiszta lépcsőh...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (26237977)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan egy szigetelt, 10 emeletes társasház 8. emeletén található, tiszta és rendezett lépcsőházban. Elosztása praktikus...
38 900 000 HUF
733 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (75342491)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely abszolút belvárosában kínálok eladásra egy kiváló elhelyezkedésű, 63 m²-es, téglaépítésű lakást, ahol valóban m...
17 700 000 HUF
280 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (56722559)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó igényes, erkélyes lakás Sátoraljaújhelyen – kiváló elosztással! Eladásra kínálok egy remek elosztású, amerikai konyhás ...
31 900 000 HUF
469 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (64451364)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a