Sürgősen eladó lakások (4622 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 622 db
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (52833769)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Ajkán, a központhoz közel, mégis csendes, nyugodt környezetben egy 54 m²-es földszinti téglalakás! Kiváló lehetőség min...
33 900 000 HUF
627 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai egyéb lakás hirdetés (86945733)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kisvárdán, egy hangulatos, földszinti elhelyezkedésű, mindössze 3 lakásos társasházban kínálunk megvételre egy 78 m²-es, jó áll...
25 900 000 HUF
332 051 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (39949393)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, bútorozott, azonnal költözhető lakás Kazincbarcikán – Csokonai úton Kazincbarcika Csokonai útján kínálunk megvétel...
35 500 000 HUF
657 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (27377891)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó  Miskolcon, az Avas  II. Városrészben  egy 37 m2 alapterületű, 1+0, 5 szobás, első emeleti, erkélyes lakás. Panelprogra...
25 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (46715555)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Bátonyterenye /Nagybátony/ településen lévő felújít...
16 250 000 HUF
331 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi tégla lakás hirdetés (86733777)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Jobbágyi településen lévő felújítandó lakást. Az i...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi panel lakás hirdetés (33373714)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Törökszentmiklóson a vasútállomás közelében eladásra kínálok egy 67 m²-es, 3. emeleti lakást. Az ingatlan világos, harmonikus...
25 990 000 HUF
387 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (88375432)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező dombóvári TÉGLALAKÁST! Dombóváron, a belváros közvet...
36 800 000 HUF
634 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54815854)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73234654)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldöveze...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92647427)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Miskol...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79983825)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93991464)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc közkedvelt részén, a Győri kapuban eladó egy 47 m²-es, 3. emeleti, 2 szobás lakás. A lakás jó állapotú, megkímélt, je...
28 900 000 HUF
614 893 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (97355474)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a 3. emeleti, ízlésesen felújított, 2 szobás lakás ideális választás mindazok számára, akik egy elegáns, hamar költözhető ot...
39 900 000 HUF
623 437 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (68644766)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt Megbízás az Otthon Centrum kínálatában! Friss ajánlat! Belvárosi lakás Tapolcán – Akár 3%-os hitellel Szeretném figyel...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34947194)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szekszárdon, a Tartsayn egyedi egyszobás lakás eladó: - 27nm - nagy erkély - 2005-ben épült, 4. emeleti - rézvezeték, 32A - mű...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (97994433)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó: - 3 szobás, 62nm-es - 2. emelet - Liftes - Erkélyes - Boltok, gyógyszertár, posta, ...
31 500 000 HUF
508 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal