Eladó átlagos állapotú ház - Budapest III. kerület (23712982)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:130 m2
  • Telekterület:2386 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1988
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Közepes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Székelyné Palotai Zsuz...
Székelyné Palotai Zsuz...
+36-(30)-247-5501
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ055959
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Budapest 3. ker.


Eladó családi ház Ürömhegyen
Ürömhegyen eladó egy felújítandó, 130 nm -es, háromszintes családi ház egy több, mint 2000 nm -es telken, garázzsal, tárolóval, fészerrel és medencével
A telek Ürömhegyen, a Jutas utcában található és valójában 2 telek összevonásáról van szó. 2 Egymás melletti telek – amelyek átnyúlnak a Kőpor utcáig – első fele az ami eladó, egyébként a telkek osztatlan közös tulajdonban vannak. a két telekrész – ami értékesítés alá kerül - összesen 2386, 5 nm , ez egy tulajdonosi körhöz tartozik. Az egyik telekrészen van egy családi ház is, ami ugyan lakható állapotban van ( hiszen jelenleg is élnek benne ), de több helyen is felújításra szorul. Ezen a telken, a ház mögötti udvarrészen kiépítésre került egy kisebb fürdőmedence és hozzátartozó öltözőhelyiség is, de ezeket már régóta nem használják. a ház aljában garázs és tároló is van. Fűtése jelenleg cserépkályhával megoldott. a két telekrész egybe van nyitva, de két külön helyrajzi számon szerepel. a kettő csak egyben eladó, a fenti ár erre vonatkozik. Jöjjön el, nézze meg és tegyen ajánlatot! ! !

Irányár: 199000000 Ft
Tisztelt Érdeklődő! Lakást keresni és megtalálni nem könnyű feladat szívesen segítek Önnek a választásban nem kerül pénzébe! Palotai Zsuzsa 0630-247-5501
Amennyiben a paraméterek nem felelnek meg, szívesen küldök az adatbázisból az Ön igényeinek megfelelőket, egy napon belül, az email címére. Kérem írjon, vagy hívjon bizalommal Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest III. kerületi átlagos állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest III. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 199000000 Ft és mivel az alapterülete 130 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1530769 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Székelyné Palotai Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szugló utca (volt Fogarasi úti iroda) összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal