Eladó jó állapotú ház - Debrecen (74859939)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 21 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Debrecen
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:100 m2
  • Telekterület:853 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1968
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Dr. Nagy Erika
Dr. Nagy Erika
+36-(70)-461-9076
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Csapókert kedvelt részén egy felújított családi ház várja új t...


Csapókert kedvelt részén egy felújított családi ház várja új tulajdonosát. Az ingatlan nettó 83, 3 m² alapterületű, beton alapra épült, téglafalazattal. a tető kiváló minőségű lemezzel fedett. Az ingatlan egy nagyméretű nappali-étkezőt, két tágas szobát, egy modern fürdőszobát, egy nagyobb konyhát és egy 13 négyzetméteres teraszt foglal magában. a ház fűtése gáz (cirko) rendszerrel megoldott radiátoros hőleadókkal és padlófűtéssel, míg nyáron a nappaliban elhelyezett Midea típusú klímaberendezés biztosítja a kellemes hőmérsékletet. a 853 m²-es saját kert kellemes keretet ad az otthonnak.

A belső terek praktikus elosztásúak:
- nappali
- két hálószoba
- konyha
- öt éve kialakított fürdőszoba
- wc.

A belső állapot rendezett, karbantartott, funkcionális egy élhető, szerethető otthon. Az 10 cm-es falszigetelés és a 25 cm-es födémszigetelés hozzájárul az energiatakarékos működéshez. Az ingatlanba többrétegű műanyag nyílászárók kerültek beépítésre árnyékolóval felszerelten.

Az ingatlanhoz tartozik:
- fedett kocsibeálló, amely az utcáról automata garázskapuval közelíthető meg,
- egy 25 nm nagyságú műhely, amely korábban garázsként funkcionált,
-egy 9 nm-es pince, amely tárolás szempontjából kiváló,
-egy 3 nm-es tároló.

A ház mellett található a 30 négyzetméteres téglaépítésű, összkomfortos melléképület. a melléképületbe műanyag nyílászárók kerültek beépítésre.
A melléképület fiatal felnőttek számára ideális teret biztosít, két hálószoba, egy konyha, egy kamra, és egy zuhanyzós fürdőszoba található benne. a helyiség fűtése gázkonvektorral megoldott. a melléképület előtt egy 15 négyzetméteres fedett terasz található.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a tágas, élhető terekkel rendelkező ingatlan, kérem, ne habozzon feltenni kérdéseit.
További kérdésekkel és megtekintési időponttal kapcsolatban várjuk készpénzes vevők hívását a hét minden napján!

Ez az ingatlan a "Felező csomag” megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán. FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal