Eladó átlagos állapotú ház - Kisapostag (93748959)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kisapostag
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:88 m2
  • Telekterület:1400 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Magánszemély
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2004
  • Szobaszám:4 + 1 fél
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
Tóbel Imre
+36-(30)-332-3278
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Kisapostag , Eladó átlagos állapotú ház - Kisapostag

Eladó Családi ház FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Kisapostagi átlagos állapotú 4 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kisapostag oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 40000000 Ft és mivel az alapterülete 88 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 454545 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóbel Imre összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal