Eladó jó állapotú lakás - Budapest III. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest III. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:63 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Cozma Krisztina
+36-(30)-962-4505
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK090303
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerületében eladó napfényes, 2+1 szobás lakás kiváló lokációval!
Megvételre kínálunk a III. kerület központi részén egy 63 m2-es 1. emeleti, 2+1 szobás, szép állapotú lakást, amelyet praktikus, szuper elrendezés és tágas terek jellemeznek. Az ingatlan napfényes, új műanyag nyílászárókkal és klímaberendezéssel felszerelt, így komfortos otthont biztosít minden évszakban.
A lakáshoz külön tároló is tartozik, ami tovább növeli a használati értékét. a környék ellátottsága és közlekedése kiváló, minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
Ideális választás első lakást vásárlóknak, valamint befektetőknek egyaránt, elhelyezkedése és adottságai miatt jól kiadható.
- Kiváló lokáció
- Világos, napfényes terek
- Klímával szerelt
- Műanyag nyílászárók
- Saját tároló
Közelben iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek. Spar, Lajos utcai Játszótér, Spider Club. Közelben az Óbudai egyetem, így könnyen kiadható. Hév, buszok, 1-es villamos pár perc sétára található. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest III. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest III. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 94490000 Ft és mivel az alapterülete 63 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1499841 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Cozma Krisztina összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Virág Olga összes hirdetése között is.

