Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest XIII. kerület (45445923)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:58 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Közepes
  • Tájolás:É
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Balogh Gábor
Balogh Gábor
+36-(70)-678-6688
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK079401
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 13. ker.


Budapest 13. kerületében, Újlipótváros szívében, a Hegedűs Gyula utcában kínálunk eladásra egy 58 (valóságban 62) nm -es, 2 szobás, 1. emeleti lakást. Újlipótváros mindig kedvelt a befektetők és a városi életet kedvelő családok számára! a lakás egy 4 emeletes, rendezett hátterű, liftes épületben található, közel a Körúthoz, a Szent István Park - WestEnd - Lehel piac által bezárt háromszög közepén. Kiváló közlekedéssel, vásárlási, kikapcsolódási és szórakozási lehetőségekkel! a lakás:A lakásban ideális méretű szobák, étkezős konyha, kis kamra, kádas fürdőszoba, wc és előszoba található. Minden helyiség ablakos, a szobák és az étkező nagy ablakai a csendes belső udvarra, északkeletre néznek. a szobák ablakain redőnyök, a bejárati ajtón rács van. a lakásba lépve az előszobából balra a 2 egybenyíló szoba, egyenesen a fürdő, jobbra pedig a konyha-étkező található. a balra eső nagy szoba - mérete, arányai és a vízvezetékelése miatt - könnyedén akár amerikai konyhás nappalivá is alakítható, így a jelenlegi étkező-konyhából egy külön bejáratú szobát nyerhetünk. a fűtésről konvektorok, a meleg vízről elektromos boiler gondoskodik. Minden fogyasztás egyedileg, órákkal mért, a közös költség 19, 5 eFt/hó. a lakás közepesen-jó állapotban van, tehermentes, gyorsan költözhető. a ház:Az ingatlan egy 1912-ben épült, klasszikus, külső homlokzatában szépen felújított, folyamatosan karbantartott, csendes, 42 lakásos belvárosi házban található. a lakóközösség kulturált, összetartó, a közös terek rendezettek. a lokáció:ÚJLIPÓTVÁROS! :)A Duna-part, Lehel téri piac, metró 5-6 perc sétával elérhető. a környék ellátottsága kiváló, a legfontosabb üzletek, szolgáltatások és közintézmények mind a közelben találhatóak. Elhelyezkedésének, adottságainak és állapotának köszönhetően kiváló ajánlat, melyet jó szívvel ajánlok mindenkinek. Hívjon bizalommal, ha ajánlatom felkeltette az érdeklődését!

75900000 Ft
Teljeskörű Díjmentes Hitelügyintézés, Otthon Start Program, közel 300 db Budapesti ingatlan a kínálaomtban, Több mint 80 Új építésű Budapesti Projekt elérhető a kinálatomban. Hétvégén is állok rendelkezésére. ! ! !

Balogh Gábor
Ingatlanspecialista
+36706786688

Referencia szám: lk079401-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 75900000 Ft és mivel az alapterülete 58 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1308621 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balogh Gábor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Marina összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal