Eladó átlagos állapotú lakás - Nyíregyháza
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:23 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nyíregyháza
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:51 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Hegedüs Attila
+36-(20)-926-8433
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Nyíregyházán Kétszobás lakás szigetelt liftes társasház első e...
34, 9 Millió Ft – Telefon: 06-20-926-8433
Nyíregyháza kedvelt részén, a Toldi utcában eladásra kínálok egy 51 m²-es, 2 szobás lakást, szigetelt, liftes társasház első emeletén. a 10 emeletes panelépület rendezett környezetben található, kiváló infrastruktúrával és remek közlekedési lehetőségekkel.
A lakás praktikus elrendezésű, világos helyiségekkel rendelkezik. Az ingatlan értékét tovább növeli az erkély és a klímaberendezés, mely a nyári hónapokban biztosít kellemes hőmérsékletet.
Főbb jellemzők:
mért távfűtés
műanyag nyílászárók
redőnyök
új bejárati ajtó
erkély
klímaberendezés
első emeleti elhelyezkedés
liftes társasház
szigetelt épület
A vasútállomás közelsége miatt kiváló választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek is.
Energetikai besorolás CAz ingatlan azonosítója: 100366Érdeklődni: +36209268433 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó nyíregyházai átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Nyíregyháza oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 34 900 000 HUF és mivel az alapterülete 51 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 684 314 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hegedüs Attila összes hirdetése között, vagy akár a/az Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.

