Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig (241 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 241 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54334818)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
️ Panoráma és nyugalom a Sóstói útnál – Költözzön a város felé! Szeretne egy olyan otthont, ahol a reggeli kávé mellé pazar ki...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37687745)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Család utcában eladó egy 4 emeletes, panel falazatú társasház 4. emeletén található, 53 nm-es, 2 szobás, jó állapot...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77939751)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a főiskola közelében kínálok eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított, exkluzív ...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (15734233)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Autóbusz állomás közelében,  56 nm-es, 2 szobás, erkélyes, járólap és parketta burkolattal rendelkező, gázkonvektor...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35783233)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Nyír Pláza közelében lévő 67 nm-es, belső szintes 2. emeleti lakás eladó! Jellemzők: - téglaépítésű társasház - ...
39 900 000 HUF
595 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94449472)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44767638)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (36133469)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hangulatos, tetőtéri otthon eladó Tiszavasvári csendes részén! Ha egy tágas, világos és nyugodt környezetben található otthont...
31 500 000 HUF
273 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (29399547)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Nyíregyháza város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásra ...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32695139)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tuzséri tégla lakás hirdetés (43366567)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tuzséron eladó egy 138 m2-es, 4 és fél szobás családi ház! Az ingatlan 1990-ben épült, beton alapra, tégla falazattal. A kiv...
21 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi panel lakás hirdetés (37463435)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Záhonyban, központhoz közeli utcában eladó egy 71 m2-es, igényesen felújított lakás. a társasház panelből 1989-ben épült, mely ...
27 500 000 HUF
387 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (29133633)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
31 500 000 HUF
273 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97573999)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében egy 54 négyzetméteres, kiváló elrendezésű, világos lakás a 9 emeleten. Az ingatla...
38 900 000 HUF
720 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai panel lakás hirdetés (44663717)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mátészalkán eladó lakás a város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásr...
31 000 000 HUF
596 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi tégla lakás hirdetés (32434455)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kiváló állapotú, tégla falazatú lakás Ibrány főutcáján, saját kerttel és garázzsal! Négylakásos társasházban kíná...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (75939733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34122747)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (89975918)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kisvárdán, központhoz közeli utcában, frekventált helyen eladó egy 2. emeleti 62 m2-es lakás. a társasház téglából 1973-ban épü...
33 500 000 HUF
540 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori panel lakás hirdetés (86746267)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 56 m2 alapterületű, 3. emeleti, teljes körűen felújított lakást. Amely kiváló választás lehet akár saját...
37 800 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
← Előző oldal1 / 13 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén található eladó lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok oldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod.
Neked ajánlott keresések: eladó ház Nyíregyháza,   eladó lakás Nyíregyháza,   eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,   eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 10 millióig,   eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 15 millióig,   eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 20 millióig,   eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig,   eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 30 millióig,   eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 35 millióig,   eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,   eladó nyaraló Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,   eladó telek Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,   eladó tanya Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,   kiadó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,   kiadó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,   kiadó nyaraló Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,   albérlet Szabolcs-Szatmár-Bereg megye