Azonnal költözhető lakások (10094 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 094 db
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (73749794)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás loggiával, zöld környezetben XVI. kerület, Centenáriumi lakótelep Eladó egy 55 m²-es, jó állapotú, els...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34772962)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető 4. emeleti 2 szobás lakás a 3-ik kerület Huszti úton! Az ingatlan kiváló környéken található Óbudán-Pa...
73 900 000 HUF
1 478 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32644933)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza szűk Belvárosi részén, a Kossuth utcán, eladó egy 9. emeleti 42 nm-es, 1+1 szobás, erkélyes csúsztatott zsalus ( ne...
34 900 000 HUF
830 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (31544787)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimnázium közelében csendes kis utcában eladásra kínálunk egy szigetelt tégla építésű társasház földszi...
61 000 000 HUF
824 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (23766919)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XIII. kerület nyugodt részén egy v. emeleti, erkélyes panel lakás! Praktikus elrendezésű, világos, jól kihasználható ...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (27525743)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen kedvelt részén, a Borbíró téren eladó egy 11. emeleti, 62 m²-es, tágas, világos panellakás. A lakás elosztása kiváló...
61 900 000 HUF
937 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46939273)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az M3-as bevezető szakaszánál, a Csáktornya parkban 50 negyzetmeteres, teljesen felújítandó, első emeleti lakás vált eladóvá! Tehermentes, azonnal birtokba vehető!
60 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (97434379)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Keresve sem találni hibát – luxus szintű, kétlakásos ingatlan a Belgrád rakpart egyik legszebb házában! Ha eddig azt gondolta...
295 000 000 HUF
2 521 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29592443)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi, belső kétszintes lakás eladó a színház mellett – kivételes elhelyezkedéssel Miskolc abszolút belvárosában, a színhá...
63 290 000 HUF
904 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Győri panel lakás hirdetés (31479922)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó 2 szoba + hallos, bútorozott lakás Győr-Adyvárosban Kiadó Győr-Nádorváros csendes részén egy 53 m²-es, 4. emeleti, bútor...
160 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (54533473)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen - Nagyerdő városrészben a Hadházi úton, tégla építésű liftes társasházban kiadó egy 3. emeleti, 50 nm-es, nappali + 1 ...
250 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23174236)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen frekventált, közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 99 nm-es, 2 emeleti, 2006-ban épült, liftes társasházban találh...
106 000 000 HUF
1 070 707 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (26392386)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Bátonyterenyén, a Bányász úton kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított 56 m²-es, igazán egyedi panor...
17 400 000 HUF
310 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (62922944)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy otthon, ami az első pillanattól MEGÉRINT! Van az a lakás, ahová belépve az ember érzi: itt minden a helyén van. Nem kell ...
76 600 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89344497)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó felújított, napfényes lakás a Király utcában – tetőtéri medencével és panorámával! Budapest VII. kerületének egyik legk...
380 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (77398493)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 55 nm-es, 1+2 félszobás, közepes állapotú lakás Csepelen. a lakás praktikus elrendezésű, a szobák külön nyílóak, így ...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76742749)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó világos, 2 szobás lakás kiváló lokációval a Szent István körúton! Kiadó egy 35 m²-es, praktikus elosztású, 2 szobás lak...
200 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83674457)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Kiváló minőségben felújított kis lakás várja leendő lakóját! *** A Belváros és Ligetváros szorításában helyezkedik el, ez ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46693948)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Ferenc körúton található ez a 84 nm-es, felújítandó állapotú lakás, amel...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal