Azonnal költözhető lakások (10094 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 094 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94521342)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***** Saját otthonnak, és befektetésnek is kiváló választás! ***** Budapest belvárosának frekventált részén, a Dohány utca és ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79537974)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Fiatalos környezetben, egyedi kilátással rendelkező hangulatos otthon! *** FONTOS: Elsősorban, készpénzes vásárlók jelentk...
84 900 000 HUF
1 632 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23353861)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Startoljon rá, akár a start hitel keretében! *** *** Akár két külön bejárattal rendelkező lakrésszé alakítható lakás! *** ...
73 500 000 HUF
1 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83589723)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Akár saját részre, akár bérbeadásra is tökéletes lehetőség! *** ********  Az ár fix, már nem irányár! ! !  ******** Budap...
63 500 000 HUF
814 102 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23954492)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Azonnal költözhető panellakás békásmegyer legkedveltebb részén! *** Budapest III. kerületének csendes részén, a Zsirai Mik...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74922346)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó Budapest II. kerületében, Rózsadombon, a Kút utcában egy fél emeleti, 60 nm-es, napfényes nappali + hálószobás, nagy kony...
250 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (44355975)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napos, panorámás garzon Szolnokon – tökéletes választás első lakásnak vagy befektetésnek! Eladó egy 28 nm-es, napfényes garzo...
23 500 000 HUF
839 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25843664)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2 Lakás egyben eladó! Külön-Külön hasznosítható Eladásra kínálunk egy felújított, 97 m²-es, téglaépítésű lakást Budapest belvá...
119 900 000 HUF
1 236 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (72756134)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium kertkapcsolatos lakás a római-parton medencés lakóparkbana III. kerület egyik legkedveltebb részén, Rómaifürdőn, a néps...
200 000 000 HUF
2 040 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34746797)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, tágas otthon parkos környezetben eladó Újpesten! Ha egy modern, azonnal költözhető, családbarát otthont keres Budapes...
97 500 000 HUF
1 317 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49257893)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakás...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83327894)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó csendes, világos lakás az Örs vezér tere közvetlen közelében Eladásra kínálunk a XIV. kerület kedvelt részén, a Kerepesi ...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75348133)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, stílusos garzon lakás eladó azonnal költözhető! a 7. kerület, Bethlen Gábor utcában eladásra kínálunk, egy 2. emele...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24577776)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon újszerű HÁZBAN! Eladó 29nm-es garzonlakás a VI. kerületben. 1. emeleti, ablakai belső kertes udvarra néznek, így k...
55 990 000 HUF
1 930 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89494349)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VI. kerület Izabella utcaPrémium minőség. Letisztult design. Belvárosi életérzés. Eladó Budapest szívében, a VI. kerül...
55 900 000 HUF
2 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39434619)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Otthon Start programban...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43764595)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, tágas otthon parkos környezetben eladó Újpesten! Ha egy modern, azonnal költözhető, családbarát otthont keres Budap...
97 500 000 HUF
1 317 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (27778989)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
97 500 000 HUF
1 317 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77833814)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belvárosában felújított, kis lakás eladó! a 35 nm-es lakás lifttel rendelkező épület 1. emeletén található. A lakás ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37845754)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új lakás eladó Kecskemét belvárosában! a régi polgári ház karaktere és eleganciája találkozik a modern műszaki tartalom...
99 000 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal