Azonnal költözhető lakások (10058 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 058 db
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (24763443)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180073 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Eladó e...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (26267747)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló, Fürdőnegyed, Arany János utca elején eladó egy 44m2-es szép állapotú, erkélyes lakás. a téglaépítésű, liftes! !...
44 900 000 HUF
1 020 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32323457)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti lakás Zuglóban, 5 percre a Városligettől ENGLISH description BELOW! ! ! Zugló központi részén,...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94295932)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Jell...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93484954)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó Belső Erzsébetvárosban egy gyönyörűen felújított 2 szobás 1. emeleti lakás! *** Eladásra kínálok a VII. kerületben a ...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92237364)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
> Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt Magdolnanegyedében eladó egy 52 nm alapterületű (tulajdoni lap szerint 49 nm-e...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38349456)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38428547)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécsen, a Surányi Miklós utcában eladó egy teljeskörűen felújított, földszinti, 73 nm-es, amerikai konyha-nappalis, 3 szobás, g...
85 900 000 HUF
1 176 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72661671)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELEM! Agora Tower irodacenternél, Göncz Árpád Városközpont metró megállójához közel elaldó felújítandó, alakíth...
61 900 000 HUF
1 085 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31774387)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy vezetékig felújított 3szobás lakást a Margit körúton. Az ingatlan egyik szobája páratlan panorámával rendelkezik a Mátyás templomra. Tehermentes azonnal birtokba vehető, képen látható bútorok az inagtlan vételárát képezik
129 900 000 HUF
1 829 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52456474)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében, rendezett társasházban, közkedvelt Szárnyas utcában első emeleti, 29 m²-es, 1 szobás, előszobáva...
47 990 000 HUF
1 654 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73527993)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett, kulturált társasházban kínálunk megvételre egy 52 m²-es, földszinti, 8 m²-es erkéllyel rendelkező tégla lakást, amel...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39342777)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Nagyerdő alján vár téged egy igazi gyöngyszem, amely tökéletes választás lehet egyetemisták számára, akik nemcsak...
44 990 000 HUF
1 046 279 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (79323394)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Széll Kálmán utcában egy 53 nm-es, kétszobás, déli fekvésű, erkélyes téglalakás a harmadik emeleten. a lakás átlagos ál...
35 400 000 HUF
667 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (17314344)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha Ön nagyobb család számára keres kényelmes, azonnal költözhető lakást, amire nem kell költeni semmit mert gyönyörű állapotban...
72 000 000 HUF
808 988 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35829925)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező lakást Nyíregyháza kedvelt részén, a Toldi utcán. Az 54 m²-es, 2 szoba + ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94553213)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (92427494)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Hímes városrészén, a Városmajor utcában eladó egy 62 m²-es, 2+1 szobás, első emeleti lakás. A lakás műanyag nyílás...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23322442)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza, Hímesben a Városmajor utcában eladásra kínálok egy 62m2-es, 2+1 szobás, első emeleti lakást! További jellemzők:- m...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (52846424)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Korányi-kertváros közkedvelt részén eladó egy 61 nm-es, nappali + 2 szobás lakás, szigetelt, téglaépítésű, négyszintes, lifte...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal