Azonnal költözhető lakások (10058 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 058 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (67697995)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kosbor utcán tégla építésű, liftes társasházban, 1. emeleti, Nappali + 2 szobás, erkélyes, Azonnal költözhető, 61...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (58322676)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés vármegye, Békéscsaba belvárosi részén, az Andrássy úton kínálok megvételre egy 67 m²-es, teljes körűen felújított, erkély...
56 900 000 HUF
849 253 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (53737237)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Maroshegyen a Rádió utcában eladó 2 szobás téglalakás! 3. emeleti, 2 szobás, világos, napfényes lakás eladó, tégla építésű tár...
44 780 000 HUF
861 153 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79357149)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen-Belvárosban, a Wesselényi városrészben, hőszigetelt társasházban, 1. emeleti, 40 m2-es, 1 szobás, mért fűtéses lakás e...
50 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27461227)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43388225)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern városi élet a corvin negyed közvetlen KÖZELÉBEN Eladó egy félemeleti, világos, 36 nm-es lakás Budapest egyik legdinamik...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76429899)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern garzon a Corvin-negyed közelében Eladó egy 27 nm-es, világos félemeleti lakás a Corvin-negyed közelében, dinamikusan fe...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47433683)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern belvárosi élet a corvin negyed SZÉLÉN 35 nm-es, újépítésű hangulatú lakás – baross UTCA Eladó egy félemeleti, világos, ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (23949937)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home györi irodája eladásra kínálja ezt a téglalakást a Prémium lehetőséget Mosonmagyaróvár szívében – Két erkélyes, tel...
76 000 000 HUF
1 070 422 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (46777424)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarjánban eladó egy 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás! Eladásra kínálunk egy 54 m²-es, 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes...
17 990 000 HUF
333 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (97255513)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljes körűen felújított 2 szoba + hallos lakás eladó Siófok központjában Siófok frekventált, központi részén kínálunk megvéte...
71 500 000 HUF
1 254 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79739374)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön konyh...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (42378893)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igazi ritkaság a római-parton, saját kerttel és MEDENCEHASZNÁLATTAL! Budapest III. kerületében, a Duna-part szomszédságában, 20...
245 000 000 HUF
1 775 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (35163434)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Designer által megálmodott, kertkapcsolatos, azonnal költözhető otthon Zugló szívében Zugló egyik legszebb, zöldövezeti részén...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22224463)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás a Dobozi utcában azonnal költözhető állapotban! a VIII. kerület frek...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49744965)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó gyönyörűen felújított lakás a Paskál Lakóparkban! Budapest XIV. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Paskál Lakópark...
110 000 000 HUF
1 506 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (36444332)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszlón, kertvárosi környezetben épült, mindössze 11 lakásos, modern, kiemelt műszaki tartalmú társasházban már csak eg...
76 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94867297)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34953799)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó, duplakomfortos, kiváló állapotú téglalakás Egerben, a Maklári úton, garázzsal és beépített tetőtéri tárolóval. Eger eg...
76 500 000 HUF
1 077 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (34299423)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok egy kiváló adottságú, 62 nm-es, 2 + 1 szobás, világos, bútorozott és azonnal költözhető lakást Győr Adyvárosba...
55 000 000 HUF
887 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal