Azonnal költözhető lakások (9898 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 898 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (35944325)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Eladó Budapest egyik legkedveltebb részén, Angyalföldön egy teljeskörűen felújított, második emeleti panel lakás! *** Ez az...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31823613)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
> Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt Magdolnanegyedében eladó egy 52 nm alapterületű (tulajdoni lap szerint 49 nm-e...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (81637447)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34653642)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belváros közelében a Szegfű utcában eladó egy felújított 55 nm alapterületű magas földszinti lakás. Az ingatlan főbb...
68 500 000 HUF
1 245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33937743)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, minden apró részletre odafigyelve, magas minőségben felújított lakás eladó Kaszásdűlőn. FIGYELEM! Ez nem tö...
82 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53971368)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, új építésű okos stúdiólakás a Waterfront City 10. emeletén Duna és Budai-hegyek kilátással Eladó egy 2025-ben átado...
78 900 000 HUF
2 630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (58235983)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás stúdiólakás eladó az óbudai Waterfront Cityben azonnal költözhető / kiváló befektetés! Eladó egy 11. emeleti, panor...
74 499 000 HUF
2 660 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai tégla lakás hirdetés (68439443)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Várpalota közkedvelt, csendes részén, a Felsőmajor utcában eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, első emeleti téglalakás! ...
40 000 000 HUF
754 716 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34877924)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Vasútállomás közelében, a Huszársoron eladó egy 68 nm-es, 2 szoba, étkezős, földszinti elhelyezkedésű lakás, 3 s...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (56424995)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség! Az i. kerület egyik nyugodt, mégis kiválóan megközelíthető utcájában a Krisztina tér vonzáskörzetében, új épít...
250 000 000 HUF
3 205 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (84353552)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség! Az i. kerület egyik nyugodt, mégis kiválóan megközelíthető utcájában a Déli Pályaudvar vonzáskörzetében, új ép...
117 990 000 HUF
2 877 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (73624795)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, Belvároshoz közel, a Poroszlay úton kínálunk bérbeadásra egy igényesen berendezett lakást, amely tökéletes választ...
200 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (62751736)
86 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon Veszprém egyik kedvelt környékén, a Bakonyalja városrészen Ha olyan lakást keresel, ami családalapításhoz ideális, elég...
75 000 000 HUF
1 056 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46475486)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen főterétől 500 m-re, teljesen felújított és felszerelt 54 nm-es, 3. emeleti tégla lakás eladó tulajdonostól. Kiváló áll...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (93947371)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc belvárosában a Csengey Gusztáv utcában 141 m2-es, 4 szobás nagypolgári lakás eladó. Az előkelő lakórész elegáns, világ...
74 900 000 HUF
531 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (45774458)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál kiváló állapotú 2 szobás lakást Tapolcán. Az Ingatlan Presszó által kínált tapolcai i. emel...
41 500 000 HUF
798 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43525229)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó ízlésesen felújított, 1+2 félszobás lakás II. kerületi Zöldmálon saját tárolóval és hatalmas közös kerttel! Alapterület:...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (49274393)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínálja a következő ingatlant! Szolnokon, a belváros közelében, a Thököly úto...
39 900 000 HUF
767 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37455422)
87 napja a megveszLAK-on