Azonnal költözhető lakások (9889 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 889 db
youtube videó Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (12564899)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, dupla erkélyes luxuslakás a Dunától pár percre – II. kerület Eladó a II. kerület egyik legkeresettebb részén, Víziv...
159 900 000 HUF
2 103 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (67364919)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, teraszos lakás az i. kerületben – működő Airbnb lehetőséggel Eladó az i. kerület egyik legkülönlegesebb részén, a F...
149 900 000 HUF
2 204 411 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54547344)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 3 szobás lakás 2 fürdővel – kiváló elosztás, remek lokáció Eladó a IX. kerület kedvelt részén, a Mihálkovics utcában eg...
99 900 000 HUF
1 368 493 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (24189954)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet! Eladásra kínálunk egy második emeleti, 58 m²-es otthont Ózdon, az Árpád Ve...
9 300 000 HUF
160 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (37829847)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 59 m2-es, első emeleti tégl...
10 800 000 HUF
220 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21149574)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Világos, csendes lakás Budapest szívében – Kazinczy utca A VII. kerület legnépszerűbb idegenforgalmi övezetében, a vibráló Kazi...
119 500 000 HUF
1 683 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (35755745)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy világos, 2. emeleti, erkélyes, 1 szobás lakás Ózd közkedvelt zöldövezeti részén. Az ingatlan rendezett állapotú, egy ...
7 990 000 HUF
257 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (54373932)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Székesfehérváron, a Deák Ferenc utcában eladó jó állapotú, azonnal költözhető, tehermentes, 42 m2-es, 1 szobás, 4. emeleti tégl...
45 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (29553273)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted