Budapesti lakáscsere (43 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 43 db
Kiváló befektetés
Cserélhető Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33739643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Ideally designed for students, renovated first floor apartment, close to universities, good transport connections. Apartment wi...
74 900 000 HUF
1 269 491 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (43323268)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, erkélyes 3 szobás lakás eladó a Nyuszi sétányon – kiváló környezetben! A XXI. kerület egyik közkedvelt, zöldövezet...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Cserélhető Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83964349)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a belső Terézvárosban – Kiváló befektetési lehetőség! Eladó a VI. kerület szívében, a Vasvári Pál utcában, az Ope...
84 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (48978479)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Opera közelében eladó vendéglátó és iroda Eladó egy 124 nm-es, kiváló állapotú vendéglátásra alkalmas ingatlan Budapest frekve...
124 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39754581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyetemisták, befektetők figyelmébe! ELADÓ a IX. kerületben a Bokréta utcában ez az újszerű, 40 nm-es + francia erkélyes, utc...
73 800 000 HUF
1 845 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75259934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás a 9. kerületben, az Ipar utcában, kiváló elhelyezkedéssel! Ferencváros közkedvelt részén, az Ipar utcában, Bauhau...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (84974722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
4 Szobás, napelemes, csodálatos ingatlan eladó! Pesterzsébet nagyon kedvelt kertvárosi részén kínálom megvételre ezt a remek ...
96 900 000 HUF
940 776 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93478935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
3 Szobás, erkélyes lakás a Nyuszi sétányon eladó! XXI. kerületben új tulajdonosát várja ez a csodálatos környezetben találhat...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48445543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újlipótvárosban kiváló lehetőség XIII. kerületben, eladó egy felújított, legfelső emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakás a Palatinu...
135 000 000 HUF
2 547 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74493855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
138 900 000 HUF
1 673 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (51533993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Budapest szívében – Váci utca, v. kerület Budapest egyik legpatinásabb és legkeresettebb részén, az v. kerület szí...
99 000 000 HUF
1 546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49716968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Befektetők FIGYELEM! ELADÓ az v. kerületben, a Kossuth Lajos utcában ez a 82 nm-es nappali + 4 külön nyíló hálószobás lakás. ...
131 000 000 HUF
1 597 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (99437532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lenyűgöző lakás eladó Budapest BELVÁROSÁBAN! ELADÓ az v. kerületben, a Szervita térnél, a Fehérhajó utcában kiváló ház II. em...
189 000 000 HUF
2 010 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74837336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álomotthon a megújult Ferencvárosban! Eladó a IX. kerület szívében, a megújult Ferencváros egyik csendes, zöld utcájában, a V...
110 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84847626)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó elegáns, polgári lakás a Bazilika közelében – Budapest v. kerületében V. kerület egyik frekventált mellékutcájában, a Ba...
183 000 000 HUF
2 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46276697)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest VIII. kerületének egyik legdinamikusabban fejlődő, mégis történelmi hangulatát őrző városrészében, a Corvin-negyed köz...
89 800 000 HUF
1 122 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (57427659)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kinálok Újpalotán egy 35 nm-es1+1 szobás első emeleti, távfűtéses lakást, 10 emeletes liftes társasházban. A lakás ab...
52 900 000 HUF
1 511 428 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49253255)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, alacsony rezsijű 2 szobás lakás eladó a XIII. kerület közkedvelt részén kiváló első otthon és biztos befektetés. Bu...
69 990 000 HUF
1 372 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29219835)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Göncz árpád városközponttól 5 percre 54 m2-es, 2 szobás LAKÁS ----- 54 m2 2-room apartment 5 minutes away from göncz árpád cit...
67 000 000 HUF
1 240 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (84341543)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól eladó (vagy értékegyeztetéssel kisebbre cserélhető a környéken) Budapest XVIII. kerületében, a Csontváry utcában ...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való csere lakást Budapesten?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Mi az az ingatlancsere?

Az ingatlan csere lényege, hogy két fél nem külön eladási és vételi ügyletben gondolkodik, hanem a saját ingatlanát egy másikra cserélné. Budapesten is előfordulhat, hogy valaki gyorsabban és egyszerűbben szeretne megfelelő cserepartnert találni, ezért az ingatlancsere jó megoldás lehet, ha mindkét oldalon hasonló igény találkozik.