Eladó azonnal költözhető ingatlanok Budapest (5741 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó azonnal költözhető ingatlanok Budapest

Rendezés:

Összes találat: 5 741 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94363993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újszerű, bútorozott lakás a NYUGATINÁL! Eladó Budapesten a 6. kerületben (Eötvös utca) egy teljeskörűen felújított és berendez...
55 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (51439457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított földszinti lakás Budapest v. kerületében! Ha a belváros szívében, nyugodt, csendes környezetben otthont vagy...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97139775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budaest XIII. kerület, Angyalföld rohamosan fejlődő városrészében eladó egy földszinti, egy plusz félszobás, rendkvül igényesen...
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37373345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás az Állatorvostudományi Egyetem közelében és a Városligettől sétatávolságra! Frissen felújított, világos és otthono...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi ikerház hirdetés (32367444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 6
XII. Ker. Rendkívül csendes környezetben (zsákutca), csodálatos panorámával rendelkező okos ingatlan eladó! A sorházi szélső ...
695 000 000 HUF
2 836 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37372716)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***V. Egyetem téren azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS*** Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Eg...
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88892994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Rottenbiller utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII....
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (91319134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ellenállhatatlan ajánlat a Bazilika szomszédságában! Budapest egyik legpatinásabb utcájában, az Október 6. Utcában, kínálunk ...
250 000 EUR
1 827 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (73343133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébet Soroksárhoz közeli részén gyönyörű, nemes anyagokból megépített, AZONNAL költözhető és szigetelt ház fedett medenc...
114 990 000 HUF
1 236 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44687526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (59457973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
XVI. kerület kertvárosi részén, Rákosszentmihályon, második emeleti, újszerű állapotú, nettó 136 m2-es, nappali+3 hálószobás, d...
139 900 000 HUF
1 028 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55595748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Rákóczi térnél! ! 8. kerületben, nappali + 3 szobás, jó állapotú lakás, azonnal költözhető! a város szívében, mégis nyugodt ...
110 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (91524277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tulajdonosát! Ez a magasföldszinti egyszemélyes kis lakás tökéletes választás befektetőknek, és személyes használatra egyaránt....
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65299749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként m...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (94943375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy kivételes állapotban lévő, azonnal költözhető, teljesen bútorozott, kertkapcsolatos lakás Pestújhelyen! Budapest XV...
229 000 000 HUF
2 160 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99493633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79477574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  KIVÁLÓ befektetési lehetőség a zsinagóga közelében –...
125 000 000 HUF
1 736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41243676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Újszerű, bútorozott lakás a NYUGATINÁL*** Eladó Budapesten a VI. kerületben, az Eötvös utcában egy teljeskörűen felújított ...
55 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (22116643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Természetközeli luxus a Duna partján Pünkösdfürdő üdülőövezetében! Eladásra kínálunk egy 98 nm-es, nagyteraszos lakást Budape...
175 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59317854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
55 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal