Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16300 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 300 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41472539)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 71nm...
139 900 000 HUF
1 970 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92883278)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43744643)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, teljeskörűen felújított lakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen. Budapest 9. kerületének egyik leg...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33546541)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló egyik legcsendesebb, kertvárosi hangulatú részén, a Rákos-patak közvetlen közelében kínálunk megvételre egy igazán különl...
72 500 000 HUF
1 169 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69154577)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
139 900 000 HUF
1 970 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49592245)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában igényes, azonnal költözhető 2 szobás lakás zárt udvari parkolóval eladó. Nyíregyháza szívében kínálo...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (88683647)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (47557213)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 3
Igényes, tágas otthon Maglód egyik legszebb részén Klenovatelepen. Teljes berendezéssel, bebútorozva, csúcskategóriás Electrol...
134 900 000 HUF
864 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36858167)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhető Eladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (42621689)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Azonnal költözhető, világos, 3. emeleti polgári lakás a IX. kerületben, a Ferenc tér közelében*** Eladásra kínálok Budapest...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (31527232)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93359543)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (32662539)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1626 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított családi ház Pécs kedvelt Mákár városrészén, különleges elhelyezkedéssel a tájvédelmi terület...
122 000 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43913338)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belváros kedvelt utcájában, a sétálóutca szomszédságában két lakásra bontott nagypolgári lakás eladó! Kiváló befektetési l...
92 000 000 HUF
938 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93634287)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna megye Szekszárd egyik legkedveltebb utcájában, az Aliscában eladó egy harmadik emeleti, 1+2 szobás, 55 nm-es, jó állapotú...
38 000 000 HUF
690 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szirmabesenyői családi ház hirdetés (72483495)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
Azonnal birtokba vehető családi ház! 2 Szoba+ nappali kialakítással hatalmas szuterénnel. Hatalmas lehetőség, jó alapokkal rend...
31 000 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (89777979)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (67735548)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96819347)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84199755)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal