Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16134 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 134 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96573943)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
4 Szobás, panorámás, erkélyes polgári lakás a megújuló Józsefváros szívében FIND english description BELOW! ! ! Budapest VIII...
119 000 000 HUF
1 279 569 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25348563)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, világos lakás Alsórákos zöldövezeti részén, Otthon Start Programra alkalmas ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest...
100 000 000 HUF
1 492 537 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (69741258)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában prémium, egyedi, a legapróbb részletekig megtervezett, modern és átgondolt életterekkel még eladók lakás...
94 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32349752)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 500 000 HUF
1 303 278 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (47223548)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (43392939)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35726747)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás Budapest III. kerületének közkedvelt, jól ellátott részén. Az ingatlan egy liftes társa...
64 990 000 HUF
1 299 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (93563213)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon start hitelre alkalmas LAKÁS! Eladó egy jó állapotú, 35 m2-es, 3. emeleti, klimatizált lakás a XVIII. kerületben, Bóka...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39496729)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Belső Erzsébetváros egyik csendesebb utcájában elhelyezkedő, kiváló állapotú lakás nyújtotta lehetőségeket. Ez a gondosan...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi sorház hirdetés (82333977)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 3
Letisztult elegancia, modern terek és valódi otthonérzet Budapest XVIII. kerületében, a Ganztelep-Béke tér környékén. Ez a 20...
140 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (99945329)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában rendezett környezetben egy 63 m2-es, 1 + fél ...
6 499 000 HUF
103 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (63921773)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, jó elosztású lakás óbuda kedvelt részén! ! ! Eladó a III. kerület frekventált részén, a Flórián térnél egy 49 nm-e...
67 000 000 HUF
1 367 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (67333254)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (22742397)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32657364)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Margit körúton eladó erkélyes, nappali + 2 szobás LAKÁS! A Margit körút egyirányú szakaszán, egy 1910-ben épült, szecessziós,...
134 900 000 HUF
1 349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (47323332)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 3
Családi ház Gyál szívében – azonnal költözhető, nyugodt KÖRNYEZETBEN 89 m²-es ház 17 m² melléképülettel és 695 m² TELEKKEL Gy...
75 900 000 HUF
862 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (69444789)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 368 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús ikerházfél Őrbottyán – kiemelt lakóparkban, azonnal LEFOGLALHATÓ 90, 4 m²-es ház 368 m² telekkel és 1...
97 500 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49993322)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3%-Os hitellel megvásárolható! 2 Külön nyíló szobássá alakítható, napfényes, tágas lakás a Visegrádi utcában! Eladó a XIII. k...
99 950 000 HUF
1 469 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27787487)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium kertkapcsolatos lakás a római-parton medencés lakóparkbana III. kerület egyik legkedveltebb részén, Rómaifürdőn, a nép...
200 000 000 HUF
2 040 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (24359489)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a II. kerület Budakeszi úton: egy földszinti, délnyugati tájolású, 67 nm-es, 2 hálószobás ingatlan, amelyhez külön ...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal