Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16123 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 123 db
Eladó Kisdombegyházi családi ház hirdetés (16492579)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
30 Millió ft-èrt eladó Kisdombegyházán a fő úton egy kiváló állapotú, tiszta, rendezett ház. Alsó szint: Nappali, ètkező, spájz...
30 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombegyházi családi ház hirdetés (33736143)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Dombegyház szívében kiváló lehetőségekkel rendelkező 4 szobás ház eladó. Garázzsal, műhellyel és kerttel rendelkezik. Több gene...
14 800 000 HUF
148 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (88417536)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Stadion közelében 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal és redőnnyel szerelt,...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (29982454)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban, az Ungvár stny-on, kívülről szigetelt liftes társasház 5. emeletén eladó egy 62 m²-es, 1 + 2 szobás, ...
52 400 000 HUF
845 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (54396376)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 3
Levelek központjához közel egy 86, 7 nm-es, 1995 ben szilikátból épült családi ház, csendes, rendezett környezetben. Az ingatl...
39 000 000 HUF
453 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (17746957)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán a Belváros közelében eladó egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető, 49 m²-es lakás, amely egy szigetelt, ...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (35851382)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű családi ház Kótaj csendes utcájában! Kótaj nyugodt, csendes részén kínálunk megvételre egy 122 nm-es, modern ...
75 500 000 HUF
618 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49357737)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Kórház közelében, külsőleg szigetelt, téglaépítésű társasház második emeletén eladó egy 59 nm-es, 2 szoba + nappali...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57735323)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, azonnal költözhető, erkélyes lakás eladó csepelen – csikó SÉTÁNY Csepel egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a...
63 900 000 HUF
1 083 050 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84734387)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az v. kerület belvárosban, a Károly körút és a Semmelweis utca sarkán lévő átjáróházban, 3. emeleti, 98 m², nappali plusz 3 egé...
165 000 000 HUF
1 683 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54617524)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület legkedveltebb részén Újlipótvárosban a Szent István park közvetlen közelében Bauhaus jellegű épület 4. emeletén e...
129 900 000 HUF
1 779 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98356887)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, napfényes otthon a Palotanegyed szívében VIDEÓ ELÉRHETŐ! Eladó egy 47 m²-es, 2 szobás (amerikai konyhás nappali + h...
74 900 000 HUF
1 560 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94474617)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Minimalista elegancia a belváros szívében – Dessewffy 49. Eladásra kínálunk egy 65 nm-es, 3 szobás, modern állapotú lakást a B...
149 000 000 HUF
2 292 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (82452354)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az otthon centrumnál, KIZÁRÓLAG NÁLAM! ! ! Ezt nem kell túlragozni. . A jelenlegi paicon kevés a jó paraméterű e...
50 000 000 HUF
980 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79324922)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges kialakítású, 49 m²-es lakás, amely jelenleg két különálló lakrészként funkcionál. a lakás két szobával és ...
79 900 000 HUF
1 630 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (43536839)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
Budapest ii/a kerületének egyik legszebb, nyugodt részén, Pesthidegkút ófalujában kínáljuk megvételre ezt a kb. 250 M²-es, háro...
249 900 000 HUF
833 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári családi ház hirdetés (64633524)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: 3
Vasváron eladó egy bruttó 106m²-es családi ház 1420 m²-es telken – lelkes felújítóknak! Ha mindig is szeretted volna a saját ...
18 500 000 HUF
174 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (35349589)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2