Eladó azonnal költözhető ingatlanok (15937 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 15 937 db
Eladó Geresdlaki családi ház hirdetés (97336243)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Geresdlakon 150 nm-es 5 szobás, kiváló állapotban lévő családi ház ELADÓ. A ház alsó szintjén egy 23 nm-es garázs kapott hely...
44 900 000 HUF
299 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33233592)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Energet...
57 900 000 HUF
919 047 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Harkányi családi ház hirdetés (53135989)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Harkányban eladó a képeken látható, 899 nm-es telken található, 95 nm-es, felújított, jó elosztású, 3 szobás, sátortetős család...
81 990 000 HUF
863 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77978734)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs–Rózsadombon eladó egy jó elosztású, 2, 5 szobás lakás egy 4 emeletes ház 4. emeletén Az új, műanyag, hőszigetelt, redőnyö...
41 900 000 HUF
735 087 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (81932344)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 4
Pécs-Egyetemvárosban, a Tiborc utcában, egyszintes, különálló családi ház eladó. A ház összesen 257 nm, a lakótér 131 nm, az ...
104 900 000 HUF
408 171 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti házrész hirdetés (18164333)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Fóton, a Liget utcában egy jó állapotú, azonnal birtokba vehető lakást, nappali + 2 hálós elosztással. Az i...
45 000 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (29975496)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában eladó egy 40 m²-es, fekvő galériával kialakított, felújított, klimatizált, teljesen bútoro...
61 500 000 HUF
1 537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (37398747)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában eladó egy 37 m²-es, fekvő galériával kialakított, felújított, klimatizált, teljesen bútoro...
57 900 000 HUF
1 564 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (27417934)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fontos a belváros gyors elérhetősége? Modern, igényesen felújított, mégis otthonos lakást keres? A Hunters Ingatlaniroda kínál...
70 000 000 HUF
1 320 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (95434393)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető panelprogramos, 1. emeleti lakás, alacsony rezsivel Pápán, a volt Kilián lakótelepen! Eladásra kínálu...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47559433)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma