Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16198 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 198 db
Eladó Bőnyi családi ház hirdetés (48919696)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 956 m2
Szobaszám: 2
Győrhöz 12 km- re, Bőny, Szőlőhegyen családi ház eladó! A jó statikai állapotú, belterületi családi ház 1963-ban épül melyet ...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (78895281)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bátonyterenye Kisterenye városrészében, kínálunk eladásra egy újszerű tetőtéri téglalakást, melynek irányára 27 000 000 Ft. Az ...
27 000 000 HUF
771 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39954747)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ngatlanközvetítőként kínálom eladásra ezt a ritka adottságokkal rendelkező, 1. emeleti, azonnal költözhető lakást a XVII. kerül...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45934794)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kiváló állapotú, használt lakást Budapest 13. kerületének szívében, Újlipótvárosban, ahol a városi élet minde...
140 900 000 HUF
1 853 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19947384)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diplomata negyed szélén a Terézváros szívében, 2 szobás lakás várja új tulajdonosát vagy befektetőjét! Diplomatanegyed szélén,...
83 600 000 HUF
1 326 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (52131225)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 4
Siófoki Ingatlan Nagy Telekkel! Centrum Közeli Családi Ház Siófokon! Balatoni otthon Siófokon, mely minden részletében az Ön ...
119 900 000 HUF
749 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (43446994)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 4121 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családi fészek hatalmas telekkel – Ózd-Uraj legjaván! ✅Eladásra kínálunk Ózd kedvelt, nyugodt városrészében, Ura...
36 900 000 HUF
160 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37543377)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Stadion utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szobás, teljeskörűen felújított, loggiás lakást! További jellemző...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (87329624)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Jósaváros, 62 nm-es, 1+2 szobás lakás, szigetelt, liftes társasház 5. emeletén jó állapotban eladó! Főbb paramét...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (95349833)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem, ritka vételi lehetőség! Pécsett, a Szabadság utca alsó részén, 105 nm-es, 3 szobás, dupla erkélyes, szép ...
83 500 000 HUF
795 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33178344)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-kertvárosban, az Aidinger János úton 10/4. emeleti, 50 nm-s, erkélyes, klímás lakás eladó. Energetikai besorolás: a + A...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (55419791)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 7
EEladó kétszintes, kétlakásos családi ház Gödöllő-Máriabesnyőn — Budapest agglomerációjában, természetközeli, nyugodt környezet...
222 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi egyéb lakás hirdetés (53763439)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában erkélyes, földszinti 2 szobás lakás parkos környezetben eladó. Energetikai besorolás:E Alapte...
59 500 000 HUF
1 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (89374925)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 5
Kispesten, a XIX. kerületben panorámás, háromszintes családi ház eladó. - Méret: bruttó 230 m² (kb. 210 M² lakótér) - Telek: ...
169 000 000 HUF
804 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (39369734)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr egyik legkedveltebb és legfrekventáltabb városrészében, Révfalu szívében kínálunk megvételre egy prémium minőségben, 2025-...
215 000 000 HUF
2 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári egyéb lakás hirdetés (94568346)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár belvárosában, de mégis csendes, nyugodt részen, a Honvéd utcában, 62 nm-es, 3 szobás, erkélyes, 4/2. emeleti lakás ela...
38 900 000 HUF
627 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (44264447)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Airbnb-befektetők figyelem! Pécs belvárosában, az Árkád közvetlen közelében eladó egy 88 nm-es, két lakásrészre kialakított, ...
79 500 000 HUF
903 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geresdlaki családi ház hirdetés (97336243)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Geresdlakon 150 nm-es 5 szobás, kiváló állapotban lévő családi ház ELADÓ. A ház alsó szintjén egy 23 nm-es garázs kapott hely...
44 900 000 HUF
299 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal