Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16173 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 173 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (43528829)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakást ...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (36374947)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (24493641)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (43792757)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos kis ház természetközeli nyugalomban – panellakás áráért! Ez a bájos, tehermentes otthon ideális választás lehet egye...
48 000 000 HUF
685 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (55533977)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 4
Van egy ház Maglódon, ahol minden már készen áll. Önnek csak meg kell érkeznie. Maglód egyik legkedveltebb részén, Klenovatelep...
156 900 000 HUF
1 569 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85247975)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, napfényes, felújított lakás békásmegyer hegy felőli OLDALÁN Megvételre kínálunk a Budapest III. kerületében, Békásm...
78 900 000 HUF
1 066 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baji ikerház hirdetés (79493895)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1322 m2
Szobaszám: 2
Bajon, tehermentes, azonnal birtokba vehető lakóház! Tata- Kertvárosi részétől egy kellemes sétára, jól megközelíthető, földsz...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (93247654)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, napfényes, egyedi kialakítású lakás Tatabánya Óvárosában, két erkéllyel! Tatabánya Óváros városrészében, a közked...
39 900 000 HUF
654 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (76535948)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda s...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33794526)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a IV. kerületben, magánszemélytől, Újpest-központhoz közel (kb. 1 Km) a kertvárosi részen, a Perényi Zsigmond utcában, a ...
58 900 000 HUF
1 510 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (29535377)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 1
Győrszentiván csendes mellékutcájában található, egyszobás családi ház. a szoba műpadlós, a többi helyiség hagyományos műkő bur...
39 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49753175)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Kórház közelében szigetelt tégla építésű zárt udvaros társasház (6 lakásos) 2. emeletén eladásra kínálunk egy 59 nm...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54798489)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, az Ér utca csendes részén 77/66 nm-es, 3 szoba, nappalis, 2 erkélyes, Velux tetőtéri és műanyag ablako...
63 800 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (22136474)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 2
Erdőkertesen, Gézahegy csendes részén eladó egy 40nm-es, tégla építésű, azonnal költözhető kis ház 726nm-es saroktelken! - Sz...
56 500 000 HUF
1 412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39779438)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes lehetőség: Most új, csökkentett áron, mindössze 42, 9 millió forintért! Ön is olyan otthont keres, ahonnan reggel g...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (58579869)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Új és szép, nagy teraszos, tetőtér beépítéses családi ház eladó, Szombathelyen az Oladi dombon, csendes utcában. - Kert: 350 ...
94 000 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (45697367)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén jó állapotú, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a '60-as...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37949825)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes, családbarát lakás Újpesten – kiváló közlekedéssel Újpest kedvelt részén, Káposztásmegyeren kínálunk megvéte...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (89473235)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bartók Boulevard felett 5. emeleti, 2 szobás lakás, csendes, nyugodt lakóközösségű házban Lágymányosban a Móricz Zsigmond körté...
89 900 000 HUF
1 634 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (24746474)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest egyik legkülönlegesebb városrészében, az i. kerületben, a Naphegyen, egy kivételes adottságokkal ren...
138 800 000 HUF
2 041 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal