Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16173 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 173 db
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (77166587)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 4
Maglód egyik legkedveltebb részén, Klenovatelepen, rendezett utcában, igényes környezetben kínálok megvételre egy teljes körűen...
156 900 000 HUF
1 569 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (27463577)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges adottságú otthon eladó! Ha egy olyan lakást keresel, ahol a nyugodt kertvárosi hangulat találkozik a lakás kényelm...
79 500 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (14765233)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, napfényes otthon a göncz árpád városközpontnál, teljes BERENDEZÉSSEL! Megvételre kínálunk a XIII. kerület e...
71 000 000 HUF
1 543 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (87745862)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Budapesten 15. kerületének kertvárosában csendes, mediterrán hangulatú utcában lévő 3 szobával, fedett terassz...
108 000 000 HUF
1 136 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24938569)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97755497)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Margit-negyedi gyöngyszem: felújított, galériás garzon kiváló lokációbanA II. kerület egyik legkedveltebb részén, a Margit-negy...
75 000 000 HUF
2 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83453347)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, igényes otthon Zugló szívében! Dorozsmai utcai lakás eladó! Zugló egyik legkedveltebb, 2005-ben épült lakóparkjában kí...
104 900 000 HUF
1 417 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (92256379)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy igényesen kialakított, meghitt hangulatú, 3 szobás lakás a II. kerületben, a Szász Károly utcábanA Szász Károly utca ...
104 000 000 HUF
1 762 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (32589115)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 6
Eladóvá vált az 1/1 tulajdonomat képező, ingatlanom, egy 1262 nm-es belterületi telken Vámosmikolán. Ajánlom mindenkinek, meg...
34 900 000 HUF
200 574 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43784348)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1586 m2
Szobaszám: 2
(Tamas-Tulajdonos) +4915161137448 Panorámás 2 szoba+nappalis azonnal költözhető családi ház hatalmas telekkel a Mecsek ölelésé...
89 000 000 HUF
967 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17986577)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! ! ! ! Debrecen, Tócóskerti városrészen, a lidl közelében kínálom megvásárlásra ezt az igény és pénztárca ...
59 900 000 HUF
921 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32493471)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, Hímes Városrészben, Városmajor utcán, azonnal birtokba vehető, első emeleti, 62 nm-es, 2+1 szobás, erkélyes lakás...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (77456726)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Sütő utcában eladó 2 szobás lakás! A 4 emeletes panelprogramos épület, 2. emeletén eladó jó állapotú lakás. Azonnal költözhető! (Hivatkozási szám: m125364)
48 500 000 HUF
989 795 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyaralmási családi ház hirdetés (43585733)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár és Mór között félúton Magyaralmás kiváló helyén eladásra kerül egy parasztház. Buszmegálló, bolt, iskola, óvoda,...
47 500 000 HUF
413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (33399973)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok egy 2005-ben épült gyönyörű, örök panorámás, csendes környezetben fekvő, kiváló elosztású, 5 szobás családi ...
135 000 000 HUF
906 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (96732949)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Tiszalúc csendes, nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2+1 szobás, jól átgondolt elrendezésű családi ház, 1200 nm-es, rendezet...
13 490 000 HUF
179 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (31843614)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Iregszemcsén eladó egy 86 m2 alapterületű, felújított családi ház, amely egy 605 m2-es telken helyezkedik el, mindössze 28 km-r...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33828733)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újbudai, parkra néző, világos lakás kiváló közlekedési adottságok mellett! A 11. kerület közkedvelt részén, Újbudán eladó egy ...
67 400 000 HUF
1 872 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti házrész hirdetés (94454742)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3
Dunaharaszti kedvelt részén, Petőfitelepen, a Bezerédi lakópark közvetlen közelében eladó egy 41 nm-es, kétszintes (tetőtér-beé...
67 000 000 HUF
1 634 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (56438843)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 3
Sárváron kertvárosias környezetben, családi ház eladó. A 111 m2-es ingatlanban 3 szoba, konyha+étkező, kamra. Fürdőszoba, wc, ...
66 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal