Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16173 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 173 db
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (35396437)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Alsónémedin 3 szintes azonnal költözhető családi házat kínálok eladásra. Az ingatlantól az m0 autópálya 8 km-re található, de a...
104 900 000 HUF
699 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (36973194)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljeskörűen felújított, letisztult, modern ízlésvilágú erkélyes lakás eladó Zalaegerszeg Landorhegyen – hőszigetelt téglaépüle...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (54754473)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1278 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a kaposvár-töröcskei családi HÁZAT. A lido home Kaposvár által kínált kaposvár-töröcskén...
29 000 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kutasi családi ház hirdetés (77737952)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 5735 m2
Szobaszám: 3
Lido home Kaposvár eladásra kínál kutasi családi házat. A lido home Kaposvár által kínált kutasi családi ház jellemzői: Eladá...
24 000 000 HUF
237 623 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (46269585)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a Lázár Vilmos Általános Iskola mellől, rohamosan fejlődő házban lévő 42 nm-es lakás szokásjog alapján használt k...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31432464)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (64187966)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179080 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopron belvárosának...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (14453232)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
20. kerület, Hársfa sétány – 55 nm-es, 2 szobás, 8. emeleti, teljes körűen felújított lakás teljes berendezéssel eladó! Eladá...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (72341458)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázával szemben egy 3. emeleti, teraszos, sokoldalú ingatlan keresi gazdáját...
95 800 000 HUF
1 277 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76935183)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES Eladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utca...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18156694)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium, erkélyes okosotthon a XIII. kerület megújuló SZÍVÉBENBudapest XIII. kerületében, a dinamikusan fejlődő Lőportárdűlő vá...
93 900 000 HUF
2 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93344934)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás lakás, mindegyik galériával a Keleti pályaudvarnál! Eladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen nagyobb hasznos a...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73422454)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Je...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (32337349)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 5
Mogyoródon nagyon jó elrendezésű, hatalmas terekkel rendelkező családi ház eladó, verhetetlen áron! Eladó Mogyoród közkedvelt...
98 000 000 HUF
632 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőtárkányi ikerház hirdetés (83923224)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Felsőtárkány egyik legkedveltebb, rendezett és kulturált részén, a Várhegy lakóparkban kínálok megvételre egy 2016-ban épült, k...
124 900 000 HUF
1 387 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (54655549)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 4
Családi ház Eger! Eger csendes, mégis jól megközelíthető részén, a Kisasszony temető közelében kínálunk eladásra egy 113 m2-es,...
36 000 000 HUF
318 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káli családi ház hirdetés (14123433)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kál egyik legjobb utcájában, az autópályához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben kínálom megvételre ezt a kiváló szerk...
32 900 000 HUF
182 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (16334545)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Gárdonyi Géza utca, 53 nm-es, teljeskörűen felújított lakás eladó! a vegyes falazattal épült, szigetelt, föl...
43 900 000 HUF
878 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb lakás hirdetés (66491852)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalas belvárosában, két szobás 70 nm-es azonnal költözhető házrész eladó! A vegyes falazatú, né...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (69943294)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A kitűnő fekvésű ingatlanhoz egy 730 nm-e...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal