Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16160 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 160 db
Eladó Soproni családi ház hirdetés (33246249)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető családi ház Sopron csendes, belváros közeli részén! Sopron egyik nyugodt, családi házas övezetében kí...
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (17495436)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a Széchenyi város szívében! Széchenyi város egyik közkedvelt részén kínálunk eladásra egy 35 m²-es, e...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (29599763)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Figyelem! Már csak egy eladó ingatlan MARADT! ! NÉGY szoba, nagy nappali, garázs, saját kert – minden, amit egy család KERESH...
104 900 000 HUF
1 028 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (36335439)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr – Moson – Sopron – Vármegye, Győr Révfalu klasszikus részén, az Egyetemtől a Belvárostól a Mosoni – Dunától pár percre, ki...
149 900 000 HUF
1 545 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlóvásárhelyi családi ház hirdetés (61953348)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Somlóvásárhely Ház Eladó Somlóvásárhely településen egy felújított 102 nm-es családi ház. Az ingatlan...
24 900 000 HUF
244 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (28547947)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1904 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalma csendes környékén eladó egy 85, 4 m2-es családi ház. Az ingatlanban 2 egész szoba, 2 fél szoba,...
9 990 000 HUF
117 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (73332347)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Társasházi lakás Székesfehérvár belvárosában! Eladó 10 emeletes liftes társasházban egy 1. emeleti másfél szobás lakás. A laká...
54 990 000 HUF
1 037 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrladaméri családi ház hirdetés (71155829)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 4
Győrladaméron, családi házas övezetben, megbízható, igényes kivitelezőtől kínálom megvételre ezt az 501 m2-es telekre épülő 127...
119 900 000 HUF
944 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (66153733)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 167 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Jászberényben egy 95 négyzetméteres, téglaépítésű, két szintes családi ház. Ideális választás lehet mindazok számára, a...
42 000 000 HUF
442 105 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (39477347)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, kulcsrakész otthon – kompromisszumok nélkül! Modern, energiatakarékos és kényelmes családi otthon Biatorb...
219 000 000 HUF
1 063 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99469132)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla építésű lakás Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Csarnoknegyedben, az Auróra utcában a környé...
66 950 000 HUF
1 097 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (87774897)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Modern kertvárosi életérzés – teljesen felújított, különbejáratú házrész saját, 100 m² -es kerttel – PESTERZSÉBETEN Eladásra k...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (69533791)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
️ Eladó teljesen felújított lakás Budapest v. kerületében – József Attila utcában! Budapest belvárosának egyik legkeresettebb...
122 000 000 HUF
2 259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (83439429)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 267 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 4
Budapest északi agglomerációjában, Gödöllőtől 6 km-re, Domonyvölgyben, a Lázár Lovaspark szomszédságában 267 nm-es felújítandó ...
29 900 000 HUF
111 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33697123)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, hangulatos apartman eladó Újlipótváros szívében, a Pannónia utcában! Budapest egyik legkedveltebb, legélhetőbb város...
54 000 000 HUF
2 076 923 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (78354247)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest II. -Ker. -Ben fszi. Kertkapcsolatos 1+2 félszobás felújított lakás eladó. A lakáshoz saját tulajdonként tartozik eg...
110 000 000 HUF
2 291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67763576)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó ez az ékszerdoboz, a Hármashatárhegyi repülőtér alatt két utcával, Ideális egyedülállóknak, pároknak, összeköltözőknek, k...
98 500 000 HUF
2 141 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (42321442)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 3
Csendes, kertvárosi otthon eladó Kistarcsán! Megvételre kínálunk Kistarcsa kertvárosi részén, nyugodt, családi házas környezet...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (58271288)
89 napja a megveszLAK-on