Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16159 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 159 db
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (94348745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Esztergom egyik legjobb részén keresel egy nagy potenciállal bíró ingatlant? A Szentpál városrész csendes utcájában, mégis pár...
134 900 000 HUF
757 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (29427937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Eladó teljeskörűen felújított, energiahatékony apartmanház! 2020-Ban teljes átalakításon átesett ingatlan eladó, melynek sorá...
180 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (94463454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus a Parlament szomszédságában – eladó egy kivételes lakás a belváros egyik legnemesebb utcájában! – 80 M² | Teljes körűen ...
260 000 000 HUF
3 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (92572962)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 448 m2
Szobaszám: 4
Két generációs ikerház eladó RÁKOSLIGETEN! IDEÁLIS családi OTTHON! Rákosligeten, 1980-as években épült ikerház eladó. a 448 ...
129 900 000 HUF
927 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai hétvégi ház hirdetés (37268128)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, kétszintes ház eladó Dunafürdőn – mindössze 50 méterre a Dunától! Eladó Baja közkedvelt üdülőövezetében,...
31 900 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44342818)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított lakás Budapest belvárosában, az v. kerületben Cím: 1054 Budapest, Kálmán Imre utca. Elhelyezkedés: a Parlame...
88 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (28217786)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Két lakás. Egy otthon. Befektetés. Eladó Sashalmon egy 220 m²-es, két külön bejáratú lakással rendelkező családi ház, 700 m²-...
144 500 000 HUF
1 156 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (45346239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 592 m2
Szobaszám: 4
Azonnal birtokba vehető, több célra hasznosítható ingatlan kedvelt környéken ELADÓ. XXII. Ker. Budafok csendes kertvárosi rés...
179 000 000 HUF
994 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (79294756)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 303 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Szombathelyen a Csónakázó-tó mellett csendes utcában, tégla építésű családi ház eladó. Az impozáns méretű 4 szintes épületben,...
119 000 000 HUF
392 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybörzsönyi családi ház hirdetés (55973944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Különleges ajánlat! ! Budapesttől egy órára, Pest megyében, a festői Nagybörzsönyben kínálunk eladásra egy 84 nm-es, felújíto...
39 900 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (95532546)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 2
Lehetőségekkel teli kisház panorámás területen Zalaegerszeg Ebergény városrészében! Irányára: 10. 790. 000 Ft A Hajnalcsilla...
10 790 000 HUF
269 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (37892392)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 1351 m2
Szobaszám: 7
Eladó új építésű, 2 szintes családi ház Vaskúton – tágas, modern otthon akár nagycsaládosoknak is! Ha egy igazán tágas, moder...
98 000 000 HUF
360 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33355233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó felújított, napfényes 118 nm-es lakás a teréz KÖRÚTON! 118 Nm, 4 szoba, 155 MFt A felújított első emeleti lakás az Okt...
155 000 000 HUF
1 313 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarlaki családi ház hirdetés (98631639)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1658 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ausztriai és szlovéniai határ közelében – Áron alul eladó felújított családi ház Magyarlakon Családi okok miatt eladó egy telj...
47 990 000 HUF
274 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi családi ház hirdetés (23396492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2
Vh-004487 Pákozdon, a Páskom részen 44m2-es, részben felújított ház 1050m2-es telekterülettel eladó! Pákozd a Velencei-tó észa...
35 900 000 HUF
815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (38935924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Velence szívében eladó egy sokoldalúan hasznosítható, igényes családi ház. Ha egy több generáció számára is kényelmes otthont...
220 000 000 HUF
1 257 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (68939335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Azonnal birtokba vehető, Zalaegerszegi, nettó 192 m2 - es, 3 + 2 fél szobás, 3 fürdős, külön lakással rendelkező családi ház ga...
83 000 000 HUF
432 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Seregélyesi családi ház hirdetés (62249344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted