Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16181 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 181 db
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (17553938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
A lido home Keszthely eladásra kínálunk hévízen egy új építésű családi HÁZAT! A lido home Keszthely által kínált családi ház j...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (37338647)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jó állapotú, komfortos családi ház eladó Eleken – kiváló lehetőség! Eleken eladó egy megkímélt, jó állapotú, az elmúlt évekbe...
13 800 000 HUF
184 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai ikerház hirdetés (83965738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Tatabánya Felsőgalla, régi városrész csendes zsákutcájában eladó egy 300 m2-es telken álló, 68 m2-es, összközműves iker ház. Az...
27 990 000 HUF
383 424 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43937579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1+1 félszobás, felújított, azonnal költözhető panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári családi ház hirdetés (75599496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 6
Balatonföldváron eladó háromszintes családi ház külön bejáratú tetőtéri lakrésszel – ideális több generáció számára vagy befekt...
114 900 000 HUF
499 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59278874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A IX. kerület egyik legkeresettebb és legértékállóbb utcájában, a Ráday utcában kínálunk megvételre egy frissen felújított, kul...
169 900 000 HUF
2 046 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63433869)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető téglalakás Nyíregyházán, a Bujtos utca közelében Nyíregyháza belvárosának közelében, egy 2007-ben épül...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37246768)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 3475 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosától mindössze 8 km-re eladó egy azonnal költözhető, 75 m²-es, téglaépítésű családi ház. Az ingatlan modern...
59 900 000 HUF
798 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csőszi családi ház hirdetés (53457353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csősz településen, Fejér megyében, Székesfehérvártól mindössze 20 km-re eladó egy 1870 m²-es, tágas telken elhelyezkedő családi...
24 900 000 HUF
498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (43426739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hévízen kínál eladásra a Hungary Homes ingatlaniroda egy nyugodt utcában lévő, 2 szintes, 110 m2-es, teljesen felújított család...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bősárkányi családi ház hirdetés (52872186)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Három határátkelőhely közelében! Győr – Moson – Sopron – Vármegye, Bősárkány Nagyközség központi helyén, szépen kialakított cse...
80 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (32234573)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen belváros csendes utcájában 120 nm-es, belső kétszintes ikerház, dupla garázzsal, prémium műszaki tartalommal eladó! F...
249 900 000 HUF
2 082 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (63859977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc Úton, Azonnal Birtokba Vehető, 55 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó! Szigetelt, tégla építésű t...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (31778579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpét...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44692436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön kony...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (67748934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budai hegyekre panorámás, 61 nm 2 szobás, erkélyes, csendes, világos azonnal költözhető lakás Eladó! a József Attila lakótelep ...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93777779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerületbe ne keressen tovább! Azonnal költözhető, teljes körűen felújított (a fa a...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97278343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás felújított, első emeleti lakás a Klauzál térnél, azonnal birtokba vehető! Rendezett házban eladó a VII. ker...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (76828487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 2
Felújított ikerház eladó Debrecen Óvárosában garázzsal és hangulatos kerttel Debrecen Óvárosának egyik legszebb, nyugodt utcáj...
68 000 000 HUF
1 152 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (34334678)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy napfényes, jó állapotú tégla építésű családi házat Izsák szívében. A 10x...
29 900 000 HUF
276 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?