Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16181 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 181 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45754345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Büki családi ház hirdetés (87753425)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 182 m2
Szobaszám: 7
Szombathely közvetlen közelében, Bük frekventált, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy 1998-ban épült, tégla szerkezetű...
79 900 000 HUF
391 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44244338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben az Kondoros kertben eladó egy kis ház! - a ház 28 nm - es, egy szoba, konyha, egy kádas kialakítású fürdőszoba, é...
29 200 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (34184414)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 335 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #147215 hivatkozási számú pápai családi ház. Eladó jelenleg is működő, nagy...
175 000 000 HUF
522 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (27343377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, a Berek városrészben egy 53 m2-...
31 000 000 HUF
584 905 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87572513)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes polgári lakás a Corvin Pláza közelében ENGLISH description BELOW! ! A Corvin Pláza közvetlen közelében e...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (25251945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Azonnal költözhető otthon Orbánhegyen, saját kerttel ENGLISH description BELOW! ! Budapest XXIII. kerületének egyik legjobb r...
115 000 000 HUF
653 409 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47343242)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes polgári lakás a Corvin Pláza közelében A Corvin Pláza közvetlen közelében található ez a 100 m²-es, friss...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44494335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ing...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (72548354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedülálló lehetőség Siófok Főterén – exkluzív, bútorozott lakás saját mélygarázzsal! Megvételre kínálok Siófok Fő terén, eg...
105 800 000 HUF
1 793 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (33486747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, jó állapotú ház jó helyen! Lajoskomáromban minden lehetőség adott egy nyugodt, kellemes élethez, és most e...
22 000 000 HUF
323 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (39995418)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1880 m2
Szobaszám: 3
Iregszemcsén eladó egy 110 m2-es, jó állapotú, folyamatosan karbantartott családi ház 1880 m2-es telken, csendes, nyugodt utcáb...
25 500 000 HUF
238 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (29613933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy téglalakás Sátoraljaújhely belvárosában, amely ideális otthont kínál a városi életkedvelők számára. a lakás al...
25 900 000 HUF
462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32265298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosának egyik legkeresettebb pontján, mindössze 3 perc sétára a Nagytemplomtól, a Mercure Hotel közvetlen szomszé...
74 900 000 HUF
2 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (18393434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 327 m2
Szobaszám: 6
Irodánk kínálatában eladó egy 327 nm-es telken elhelyezkedő, 136 nm hasznos alapterületű, tetőtérbeépítéses családi ház, nyugod...
71 990 000 HUF
529 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui ikerház hirdetés (75797847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Somoskőújfaluban egy 76 m2es családi házat, mely ikerház részét képezi. Az ingatlanban 2 szoba, előszoba, fo...
10 000 000 HUF
131 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (89972944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! A XVII. kerület egyik legkedveltebb részén, a helikopter lakóparkban, csendes, forgalommentes m...
89 990 000 HUF
1 697 924 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77597347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest központhoz közel, egy felújított, 48 nm-es, 2 szobás, azonnal költözhető, világos téglalakás, nagy terasszal. A ...
63 900 000 HUF
1 331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikrényi családi ház hirdetés (47473877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 1688 m2
Szobaszám: 4
A CasaNetWork Győr eladásra kínálja a 0052-es referenciaszámú családi házat Ikrényben. A ház Ikrény egyik legkeresettebb, átme...
139 000 000 HUF
681 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békésszentandrási hétvégi ház hirdetés (35675347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 3
A Szarvasi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Békésszentandráson, aszfaltozott út mellett a Dinnyelaposi-üdülősoron egy...
105 000 000 HUF
1 179 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal