Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16181 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 181 db
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (39313778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 942 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kiskőrösön a Mező utcában egy 119 nm családi ház 942 nm telken! Ingatlan jellemzői: - 3 szoba+ nappali, étkező, konyha, ...
55 000 000 HUF
462 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (79398689)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 253 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Befektetők, otthont keresők figyelem! Eladó Kiskőrösön, frekventált helyen, egy 235 nm-es ház, amelynek alsó szintje jelenleg...
135 000 000 HUF
533 596 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri családi ház hirdetés (87498437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Modern, teljesen felújított családi ház Eger egyik kedvelt városrészében, a Tetemváron! Van, mikor belép az ember valahova és...
69 990 000 HUF
999 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (84514956)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Siófok Fokihegy városrészén eladó egy 230 m2-es ikerház fél. Az ingatlan belső lakószintjeinek száma 3, melyből a szuterén és a...
199 000 000 HUF
865 217 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42839993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpét...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (82677278)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Belváros, Cegléd utcán eladó egy 73m2-es nappali+2szobás lakás. a téglaépítésű társasház első emeletén elhelyezkedő i...
74 000 000 HUF
1 013 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (36328483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, a Berek városrészben egy 53 m2-...
31 000 000 HUF
584 905 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (27485648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (48652459)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (47144194)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
31 000 000 HUF
584 905 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (67928272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 355 m2
Szobaszám: 4
Kiváló műszaki tartalmú, 3 szintes családi ház dupla beállóval Szigethalmon eladó! Eladóvá vált Szigethalom kedvelt részén, c...
119 900 000 HUF
731 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (51377342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
****Eladó Érd-Tusculánum részén egy felújított önálló családi ház tágas kerttel**** Kis alapterületű, mégis jól élhető családi...
79 900 000 HUF
1 426 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri családi ház hirdetés (83399395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 765 m2
Szobaszám: 3
Balatonkeresztúron eladó családi ház. A 765 nm-es telken elhelyezkedő, 100 nm-es lakóház, az 1975- ben épült, a kornak megfele...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (33254391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
„Deákvár központjában, mindenhez közel…” Vácon, az Újhegyi úton eladó egy magasföldszinti 61, 5 nm-es lakás. Az ingatlanban ...
62 500 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci házrész hirdetés (44224589)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 3
Kisvácon eladó, teljesen felújított 92 nm-es házrész. Kisvác egyik kedvelt részén eladó egy 92 nm-es, igényesen felújított há...
92 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (95995464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
XV. kerületben: családi házas részen eladó egy előkertes, 65 m2, 2 generációs (41+24 m2), közepes állapotú, 2+1 félszobás, dupl...
47 900 000 HUF
736 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (93358491)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 55 m²-es, 2 szobás lakás a Mátyás-hegyen 10nm-es terasszal! Csendes, zöldövezeti környezetben, Mátyás-hegyen eladó ...
94 900 000 HUF
1 725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (79956933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3755 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun megye Gara településen eladó egy hangulatos családi ház nagy telekkel. Az ingatlan 149 négyzetméteres alapterülette...
17 700 000 HUF
118 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (21515714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, azonnal költözhető,  112 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba megtalálható kettő...
15 990 000 HUF
142 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (91129473)
4 hónapja a megveszLAK-on