Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16180 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 180 db
Eladó Bajai családi ház hirdetés (33256973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 4
Baja alvégi részén eladó 140 m2-es, vállalkozásra is alkalmas családi ház 527 m2 telekkel, melléképületekkel, szerelőaknás gará...
54 990 000 HUF
392 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (84235179)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Baja belvárosában eladó hőszigetelt, felújított, 2 szintes, 206 m2-es sorház jellegű lakás külön épületben 1 szobás, fürdőszobá...
95 000 000 HUF
461 165 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bajai hétvégi ház hirdetés (87314472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 162 m2
Szobaszám: 2
Exkluzív, teljesen felújított vízparti nyaraló Baján a Futrinka utcában! Eladásra kínálok egy igazán különleges ingatlant, egy ...
79 999 999 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harci családi ház hirdetés (34785447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1021 m2
Szobaszám: 3
Szekszárdtól ~9 km-re Harcon eladó 73 m2-es sváb típusú gangos családi ház 1021 m2 telekkel, melléképületekkel, istállóval, gar...
14 990 000 HUF
205 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (84683472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szentháromság tér - ritka lehetőség, kiváló BEFEKTETÉS! ! ! Baja főterén eladó 91 m2-es, 3 szobás 1. emeleti tégla lakás saját ...
49 990 000 HUF
549 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (42344344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 703 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Emődön – kiváló állapot, modern megoldások Emődön kínálunk megvételre egy 2004-ben épült, kiváló állapotú, P...
62 000 000 HUF
696 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (33528933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budai hegyekre panorámás, 61 nm 2 szobás, erkélyes, csendes, világos azonnal költözhető lakás ELADÓ! A József Attila lakótelep...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69777514)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium garzonlakás eladó a XIII. kerület legkedveltebb részén panorámás terasszal, teljes bútorzattal, teljeskörű felújítással...
75 000 000 HUF
1 744 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74123335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető teljesen felújított napfényes tágas lakás várja első lakóit vagy befektetőjét. Főbb adatok: Alapterület: 7...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23967353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálunk megvásárlásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú la...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85623446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert frekventált részén, a Lidl közvetlen közelében eladó egy 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás egy re...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53585438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (74898798)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 911 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tökéletes, stílusos családi ház Kiskőrösön a Béke utcában, amely vállalkozási lehetőséggel, külön gazdasági épületrés...
150 000 000 HUF
700 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93474968)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közvetlen tóparti panellakás győr-szabadhegyen - alakítsd át álmaid otthonává! Kivételes lehetőség Győr egyik legkedveltebb, ...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Börcsi családi ház hirdetés (33552464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 3071 m2
Szobaszám: 4
Családi ház nagy telekkel! Győrtől 10 km-re Börcs településen eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis családi ház! A telek hat...
49 000 000 HUF
628 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbéri családi ház hirdetés (83343825)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 5
Tágas, világos családi házat keres? Üzletnyitáson gondolkodik? Akkor ez az ingatlan megfelelő lesz! Kisbéren megvételre kíná...
52 300 000 HUF
295 480 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ászári családi ház hirdetés (45593573)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 1309 m2
Szobaszám: 8
Kétszintes családi ház Ászáron! Ászár csendes utcájában kínálok megvételre, egy mindösszesen 195 m2, tégla építésű családi há...
59 500 000 HUF
303 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (69743744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos lakás, fedett terasszal Győrben! Eladó Győr egyik csendes, nyugodt részén egy 2 szobás lakóház, ami igazán barátság...
62 000 000 HUF
525 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (65251942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Győr Belvárosában, kiváló elhelyezkedésű, 2 szobás klímás lakás! Eladásra kínálunk egy tágas, világos azonnal költözhet...
60 850 000 HUF
881 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (74827494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3