Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16180 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 180 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (66267383)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, kertkapcsolatos 70 m²-es lakás Pesterzsébet csendes, zöld részén! Ha nyugalomra, kertkapcsolatra és igény...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (25433963)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetbenBudapest XVII. kerületében, ...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői tégla lakás hirdetés (17263366)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó prémium földszinti téglalakás saját kerttel, napelemmel és finn szaunával Gödöllőn. Budapesttől mindössze 25 percre, Gödö...
119 900 000 HUF
1 620 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybajomi családi ház hirdetés (24427726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2701 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179214 hivatkozási számú nagybajomi családi ház. Álmodd újra otthono...
27 900 000 HUF
232 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57533534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! Különleges hangulatú lakás Józsefváros megújuló részén! ! ! ! Budapest VIII. kerületében, Józsefváros egyik foly...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (78847372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
12. kerület farkasvölgy természetközeli otthon prémium minőségben, azonnal KÖLTÖZHETŐ! A 12. kerület egyik legzöldebb, legnyu...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (47333243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: 2
Táborfalva csendes részén, 4500 m²-es telken kínálok eladásra egy 80 m²-es (hasznos: 57 m²) családi házat. Az ingatlan betonala...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (72744228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1152 m2
Szobaszám: 5
Csak nálunk! ! ! a Bella Ingatlaniroda eladásra kínál Kaposváron a cseri városrészben egy 1978-ban épült, kétszintes, jó állapo...
52 000 000 HUF
356 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi hétvégi ház hirdetés (32478322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 307 m2
Telekterület: 2406 m2
Szobaszám: 13
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál szarvason, zöldövezeti csendes utcában a Körös és a Kacsa tó közelében egy üdül...
349 000 000 HUF
1 136 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ozorai családi ház hirdetés (93378954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 4
Ozora csendes részén egy igényesen, teljeskörűen felújított családi ház vált eladóvá. Ha nem szeretné a felújítással járó bossz...
30 000 000 HUF
329 670 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (74347374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy hangulatos családi ház Recsk szívében, mely ideális választás lehet azok számára, akik szeretnék élvezni a vidéki éle...
24 500 000 HUF
340 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (21767345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Baja belvárosában a piachoz, Pennyhez közel utcafronti, 61 m2-es házrész eladó.  Az ingatlan teljesen felúj...
35 600 000 HUF
583 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84783955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, panorámás panellakás Óbudán Budapest III. kerületében, Óbuda központi, mégis zöldövezeti részén eladó egy 69 m...
79 900 000 HUF
1 157 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tereskei családi ház hirdetés (22389528)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó parasztház Tereskén, a Petőfi utcában kizárólag irodánk kínálatában! Tereske csendes, nyugodt részén, a Pet...
23 500 000 HUF
283 132 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79848434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség Debrecen kedvelt belvárosi részén! A Batthyány utcában, III. emeleti, tágas, 58 nm-es, 2 szobás azonnal költö...
74 000 000 HUF
1 275 862 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegszerdahelyi családi ház hirdetés (55987537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel álmai otthonát Vas vármegye szívében, Kőszegszerdahely csendes, mégis élénk környezetében! Ez a kivételes, 2023-ban...
79 900 000 HUF
940 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (84445238)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy Budapest XIX. kerületi társasházban egy 41 m² es, alagsori lakást, kertkapcsolattal. a lakás a XIX. kerüle...
34 800 000 HUF
848 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai sorház hirdetés (93223351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladó Baján a Katonavárosi részen egy sorházi sarokház. Azonnal költözhető állapotban. Közelben orvosi rendelő, gyógyszertát, ó...
60 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43388264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosban, az Erzsébet utcán, négyemeletes társasházban, 49 m2-es, 2 szobás, egyedi gázcirkó fűtésű, negyedik emeleti, azonna...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94391253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Árpád utcában tégla építésű, szigetelt társasházban 2 szobás, erkélyes, 51 nm-es, 3. emeleti, azonnal birtokba ve...
40 750 000 HUF
799 019 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal