Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16166 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 166 db
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33344788)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész lakások eladók Csepelen! Vásároljon most kedvező feltételekkel a dinamikusan fejlődő városrészben! Az újépítésű la...
32 900 000 HUF
1 265 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27833373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, napfényes garzon a Városliget mellett azonnal költözhető! Eladó egy 32 m²-es, teljes körűen felújított, világos és ...
58 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47358968)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1004 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegye, Kecskemét kertvárosi részén eladó egy 2017-ben teljes körűen felújított, kiváló állapotú családi ház nagy...
94 900 000 HUF
862 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szárligeti családi ház hirdetés (54534133)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szárligeten egy két szobás 54 nm es családi ház a hozzátartozó 740 nm es telekkel. Az ingatlan Szárliget központjában a...
42 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémfajszi családi ház hirdetés (25734947)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Veszprémfajsz kedves, nyugodt kis községében – a Bakony déli lábánál, Veszprémtől mindössze 9 km-re – eladóvá vált egy kiváló s...
130 000 000 HUF
691 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (33222278)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári hangulat a belváros szívében lehetőségekkel teli otthon Szombathelyen! Főtér közelében kínálunk eladásra egy két nagy...
42 800 000 HUF
602 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (49486433)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 1814 m2
Szobaszám: 4
Ceglédi tér-rekord: 187 m²-en modern belső tér, 1800 m²-es privát BIRTOKON! Extra méretű terek: 3 nagy hálószoba + 85 m² napp...
99 900 000 HUF
534 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (63827398)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, belső kétszintes lakás Egerben? Kiváló állapot, remek elrendezés! Eger Károlyváros városrészén, a Tizeshonvéd ut...
54 400 000 HUF
697 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (55237731)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 8500 m2
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított családi ház eladó, Nyíregyháza-Oroson Nyíregyháza-Oroson eladásra kínálunk egy 53 m2-es hasznos alapte...
68 000 000 HUF
1 283 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77423226)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló elre...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74534741)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38684558)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (31669524)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, kertkapcsolatos 70 m²-es lakás Pesterzsébet csendes, zöld részén! Ha nyugalomra, kertkapcsolatra és igényes...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (72436478)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár kedvelt környékén, a Lövölde utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, tégla válaszfalakkal épült, 3. emel...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35833341)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 1. emeleti 3+1 szobás, 78m2-s lakás. a lakásban felújítás során kicserélték a külső és ...
72 900 000 HUF
922 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (23188439)
5 hónapja a megveszLAK-on