Eladó azonnal költözhető ingatlanok (15954 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 15 954 db
Eladó Lajosmizsei egyéb lakás hirdetés (36379444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Lajosmizse szívében csendes nyugodt, de mégis központi helyen egy szép, tiszta rendezett társasházban ela...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (22335679)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 4. kerületben, Káposztásmegyerhez közel egy teljeskörűen felújított, 73 nm-es, 2+1 szobás, erkélyes lakás, amely a 3. e...
89 000 000 HUF
1 289 855 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34334537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Luxus Újlipótvárosban, kulcsrakész Airbnb befektetés vagy exkluzív családi otthon Újlipótváros egyik legkeresettebb, kimagasló...
189 000 000 HUF
1 615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Patosfai családi ház hirdetés (49543251)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 3588 m2
Szobaszám: 3
Patosfa egyik nyugodt, forgalomtól mentes utcájában kínálunk megvételre egy 120 m² alapterületű, 3 szobás, normál állapotú csal...
17 500 000 HUF
145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (18373444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Szentes kedvelt, csendes Kísér városrészében eladásra kínálunk egy 89 m2-es, teljesen ös...
33 000 000 HUF
370 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (47986222)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
Kétszintes, kétgenerációs családi ház Kókán – összeköltözés, de saját tér mindenkinek Kóka központjában, a Dózsa György úton, ...
79 800 000 HUF
387 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (33923663)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, kertvárosi ház Rákoshegyen – bővíthető és sok lehetőséget rejt! Ha olyan otthont keresel, ami már ma élhe...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (87834555)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérváron, közkedvelt helyen, a belváros szomszédságában, 62 m2-es, jó elosztású, ízlésesen berendezett lakás eladó! ! L...
63 000 000 HUF
1 016 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99239227)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15