Eladó azonnal költözhető ingatlanok (15916 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 15 916 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63573493)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó kiváló elosztású, teljeskörűen felújított, galériás befektetési lakás Budapest szívében! Budapest egyik legjobban megkö...
82 100 000 HUF
1 080 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi ikerház hirdetés (25833375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas, 110 nm2-es egyszintes családi ház Üröm egyik legfrekventáltabb RÉSZÉN! Üröm legkedveltebb környékén kínálunk ela...
228 000 000 HUF
1 824 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (53513416)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely csendes, kertvárosi részén felújítandó, 80 m2-es, 3 szobás + 30 m2-es fedett teraszos, jól alakítható, önálló család...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újhartyáni családi ház hirdetés (53377729)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újhartyánban egy kivételes adottságú, modern 90 m²-es tégla családi ház 2000 m²-es telekkel! Újhartyán Pest vármegye eg...
87 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Tököli sorház hirdetés (39699537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy modern, 2022-es átadású sorházi középső ingatlant Tökölön, kiváló elhelyezkedéssel és rendkívül jó műszak...
79 000 000 HUF
1 053 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (82427274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pasarét egyik csendes utcájában, a Rhédey utcában eladó egy frissen felújított, azonnal költözhető, 3 szobás, 66 m²-es, félemel...
129 900 000 HUF
1 968 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsteszéri családi ház hirdetés (41734916)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Lido Home győri irodája eladásra kínál egy családi házat Ácsteszéren! Ácsteszér egy kifejezetten nyugodt, barátságos, családb...
29 500 000 HUF
245 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34246396)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja a 174602167 számú Budapest, v. kerületi Lipótvárosi 64 m2 tégla ...
99 999 000 HUF
1 562 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (52443848)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 332 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 10
Hajdúszoboszlón, Hungarospa fürdőkomplexum közelében, biztos megélhetést nyújtó, 2 családi házból álló, teljesen felszerelt ven...
299 000 000 HUF
900 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi családi ház hirdetés (78477334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 985 m2
Szobaszám: 4
Kismaros festői Börzsönyliget városrészében kínálunk eladásra egy igazán különleges, használt házat, amely tökéletes választás ...
125 000 000 HUF
1 329 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (56194347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A debreceni egyetem közelében 2 szobás, berendezett lakás ELADÓ. AZONNAL költözhető vagy KIADHATÓ. IDEÁLIS BEFEKTETÉS. Debre...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27231348)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Világos Lakás a XIII. kerület Szívében Eladó egy 93 m²-es, világos lakás a XIII. kerület központi részén. Az ingatlan eg...
102 900 000 HUF
1 106 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39633479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest szívében egy 64 m²-es, belső kétszintes, gyönyörűen felújított lakás! A lakás földszinti elhelyezkedésének kös...
99 999 999 HUF
1 562 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (75337259)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kecskeméten, a Hunyadiváros közkedvelt részén! Portfóliónkban megvételre kínálunk egy 90 m²-es, igényesen k...
89 800 000 HUF
945 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43957855)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest szívében, a XIII. kerületben egy 64 m²-es, belső kétszintes, gyönyörűen felújított lakás! a lakás földszinti elh...
99 999 999 HUF
1 562 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (93334832)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1004 m2
Szobaszám: 4
Ceglédtől 10 km távolságra Törtelen kínálom megvételre ezt a különálló 90 nm alapterülettel rendelkező családi házat, a hozzá t...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (12333477)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 5
Eladó ez az otthonos, két generáció együtt-külön élésére alkalmas felújított családi ház. Pest vármegye délkeleti részében, Pi...
79 900 000 HUF
713 392 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (52975597)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Siófok kedvelt Foki-hegy városrészében kínálom megvételre ezt az új építésű, igényes kivitelezésű ikerházfelet, amely a Balaton...
134 900 000 HUF
970 503 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (38953726)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Békéscsabán, a Dobozi út környékén eladó egy tágas, 5 szobás, 151 nm-es társasházi lakás a felső szinten. Felújítás elkezdve, f...
39 900 000 HUF
264 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (32586977)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
43 000 000 HUF
284 768 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal