Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16183 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 183 db
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (45829829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető családi ház medencével, vállalkozásra is alkalmas szuterénnel! Szeretné...
135 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (34672998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Csépán – tágas, jó állapotú otthon Csépán kínáljuk megvételre ezt 134 m²-es, nappali + 2 szobás, tégla építé...
25 000 000 HUF
178 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99947827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét-Kadafalván eladó egy igényesen felújított, prémium részletekkel kialakított, nettó 90 nm-es családi ház. Jellemzők:...
83 900 000 HUF
839 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (97537793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Ballószögön eladó ikerház egyik fele. Adatok: Építés éve 2023 110 négyzetméter 3 szoba + nappali konyha, igényes bútorral beé...
125 300 000 HUF
928 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (95374673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 301 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 9
A telken két darab, földszinttel és emeleti szinttel kialaktott lakóépület helyezkedik el. Hajdúszoboszló szívében, a felkapo...
168 000 000 HUF
558 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentgyörgyvölgyi családi ház hirdetés (47383814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 2164 m2
Szobaszám: 2
Hol van már "Az Őrség panasza " szociográfia? Ami maradt belőle mára az Őrség diszkrét bája. Ez az oka, hogy olyan sok helyrő...
27 900 000 HUF
340 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csesztregi családi ház hirdetés (64623379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Az őrség peremén és mégsem a világvégén, ott ahol valaha a kúrta farkú malacka is túrt. . . . Szóval a béke szigetétől épp' csa...
22 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28478857)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros belvárosi részén található — Nyugati térhez, a Duna-parthoz és a Pozsonyi úthoz közel,...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62338259)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
65 000 000 HUF
1 547 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35943966)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
100 000 000 HUF
1 234 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (17634337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 4
Családosok, balatonra költözők FIGYELEM! ! Szeretném felhívni a figyelmét erre a prémium, újépítésű, nettó 147nm-es ikerházfé...
134 990 000 HUF
733 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (29458444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 4
134 990 000 HUF
733 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (54546444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 202 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, új építésű lakóházat kínálunk a Balaton déli partján, balatonfenyvesen ELADÁSRA. Balatonfenyves csendes, ...
89 500 000 HUF
972 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári családi ház hirdetés (44957264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 2015 m2
Szobaszám: 12
3 Percre a szabadstrandtól frekventált helyen vadonatúj 7 lakásos apartmanház eladó Kiemelt megbízás csak irodánk kínálatában ...
399 900 000 HUF
975 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi tégla lakás hirdetés (76629494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Zalakaroson a fürdő téli-nyári bejáratától 4perc sétatávolságra ezt a barátságos, családias lakást. A lakás...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi hétvégi ház hirdetés (33439499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Családi otthon eladó Fonyódon, a Balatontól 600 méterre! Az ingatlan egy 110 nm-es, 4 szobás, 1 fürdőszobás, jó állapotú ház, m...
120 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi hétvégi ház hirdetés (33187427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Egy igazi kincset találtunk Zalakaroson, amit most szeretnénk Önnel megosztani! Egy tágas, 66 nm-es, 3 szobás...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonberényi hétvégi ház hirdetés (75246796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 4851 m2
Szobaszám: 2
Balatonberény szőlőhegyén igényesen felújított présház vált eladóvá! Az épület közel 200 éves műemlék, jelenlegi tulajdonosa j...
29 500 000 HUF
737 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (94333857)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 799 m2
Szobaszám: 5
Kiemelt megbízás irodánk kínálatában! Zalakaros legújabb lakóövezeti részén eladásra kínálunk egy egyedi tervezésű, teherment...
199 900 000 HUF
888 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői hétvégi ház hirdetés (46498775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
Balatonmáriafürdőn Somogy vármegyében, található ez a kivételes, családok számára ideális ingatlan, amely a modern életstílus m...
129 000 000 HUF
1 329 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal