Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16183 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 183 db
Eladó Sárisápi családi ház hirdetés (83747932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4
Eladó a+++ energetikai besorolású családi ház Sárisápon! Sárisáp családi házas, nyugodt övezetében kínálunk megvételre egy 73...
95 000 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59542693)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Teljes körűen felújított, 2 szintes, 4 szobás otthon a 4. kerületben kiváló helyen, parkok és a duna KÖZELÉBEN! A 4. kerület ...
74 990 000 HUF
1 086 811 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (12376248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Homokkert kedvelt utcájában kínálok eladásra egy 60 nm-es, 2 és fél szobás, jó állapotú ikerházat 530 nm-es gyön...
57 900 000 HUF
965 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (32735843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó dabason új építésű, földszinti LAKÁS! ! ! LEGYEN új lakója ennek a 2024-ben elkészült energiatakarékos fűtésrendszerrel...
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (94443448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 5
Eladó ez az otthonos, két generáció együtt-külön élésére alkalmas felújított családi ház. Pest vármegye délkeleti részében, P...
79 900 000 HUF
713 392 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (76232236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, igazán jó lakóközösségben. Eladó 56nm-es egyedi fűtéses, jó elrendezésű lakás, mely azonnal birtokba veh...
26 700 000 HUF
476 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári családi ház hirdetés (53297963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Balatonföldvár központjában kiváló állapotú, igényesen átalakított, műszakilag teljesen felújított, minden igényt kielégítő csa...
188 000 000 HUF
1 132 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (56438887)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 9
‼️Eladó exkluzív villa Pécs legelőkelőbb részén, a Mecsekoldalon! Pécs szívében, a patinás Mecsekoldal csendes utcájában kíná...
299 000 000 HUF
1 172 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53463545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs, belvárosközeli, igényesen felújított, tehermentes otthon eladó! Pécsen, a Mártírok útján kínálok megvételre egy 68 m2-e...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24537333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként műk...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (83414991)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Esztergom rendőrséghez közeli részén ELADÓ! Két generációnak kialakított, 10 éve teljes körűen felújított, 200 nm-es hasznos ...
99 900 000 HUF
499 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi tégla lakás hirdetés (31749374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Martfű egyik zöldövezeti részén, mégis központi elhelyezkedéssel egy 53 négyze...
26 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49785743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó modern, erkélyes 3 szobás lakás garázzsal és kertkapcsolattal Zuglóban Eladásra kínálunk egy igényes, 66 nm-es, 3 szobás...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37679634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
English description BELOW! ! ! Teljes körűen felújított, bútorozott lakás eladó a 7. kerületben, a Garay utcában! Budapest V...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (39835978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Álomotthon a duna partjánál halászteleken: exkluzív, 460nm2-ES rezidencia saunával és MEDENCÉVEL! Ritka lehetőség a piacon! Ha...
169 900 000 HUF
369 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (87166346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 258 m2
Szobaszám: 2
Város. Közeli, mégis nyugodt otthon saját kerttel. Ledinán, a Hársfa utcában kínálunk eladásra egy 53 m²-es, felújított lakóegy...
29 900 000 HUF
564 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcalgergelyi családi ház hirdetés (44737436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1739 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Marcalgergelyiben, Pápától mindössze 20 km-re eladó egy kiváló állapotú, felújított, 120 m2-es, 2+1 szobás családi ház rendezet...
31 000 000 HUF
258 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (27537495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban a Pákozdi csata utcában eladó 2+1 szobás 55 nm-es lakás liftes társasházban.  A lakás különleg...
42 000 000 HUF
763 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99344534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 282 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Máriavárosban, a Katona Gimnázium közelében 95 nm-es 2 szoba+nappalival rendelkező ház 282 nm-es telken eladó. Az...
44 500 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (98167646)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Új építésű kis létszámú társasház, Újpest központjába! Hamarosan költözhető! Új építésű társasház második emeletén kínálunk...
112 910 000 HUF
1 328 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal