Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16172 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 172 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53799813)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó álomotthon a belvárosban? Új építésű, kiváló elhelyezkedéssel és páratlan lehetőségekkel! Fedezze fel ezt a 2025-ben épü...
72 036 000 HUF
889 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (73343395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Több generációnak ideális, 6 szobás, kertes családi ház SZIKSZÓN! Szikszó, eladó 1987-ben épült, tégla építésű családi ház, a...
42 500 000 HUF
177 083 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (64442597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (83983974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi kétgenerációs csalási ház! Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (33366545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 6
Mogyoród panorámás részén energiatakarékos családi ház, két külön bejáratú lakással Mogyoród egyik legszebb, dombtetőn fekvő pa...
129 900 000 HUF
773 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (76956598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Sárvár kertvárosi részén, a termálfürdőtől 1 km-re, a+ energetikai besorolású, prémium minőségű kertkapcsolatos ház eladó! Az...
81 900 000 HUF
671 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67543986)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás az Andrássy út közelében. A VI. kerület egyik legpatinásabb részén, a Bajza utcában, az Epreskert és ...
94 900 000 HUF
1 157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65633723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (93574468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófokon, a Balaton parttól mindössze 60 méterre, újszerű állapotú földszinti, teraszos lakás eladó! Főbb jellemzők Lakótér:...
83 000 000 HUF
1 456 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (58579723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy újépítésű 4 szobás ház CSILLAGHEGYEN Eladásra kínálok egy prémium minőségű, azonnal költözhető, 4 szobás, 138 + 58 n...
265 000 000 HUF
1 586 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79227443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó világos saroklakás a belváros szívében, a Podmaniczky utcában – egy lehetőség, amelyben benne van az otthon és az értékál...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98749446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, részlegesen felújított polgári lakás Budapest belvárosában, a patinás Luther-ház 1. emeletén A 95 m²-es, 3, 8 m b...
99 000 000 HUF
1 042 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58435533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Petőfi téren – panorámás, bútorozott, azonnal költözhető! Debrecenben, a Petőfi téren, a 24 emeletes társasház ...
47 000 000 HUF
1 205 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (92973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központ közelében, aszfalt út mentén kínálunk megvételre egy felújítandó állapotú, de nagy lehetőségeket rejtő, igé...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (93572473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Rákóczi utcában panel építésű társasházban2 szobás, erkélyes, 63 nm- es, azonnal birtokba vehető, mért távfűté...
45 990 000 HUF
730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (75387422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ó-, és Újkistelekiszőlő határán, a Folyóka utca vonzáskörzetében eladásra kínálok egy tégla építésű, 700 nm-es te...
47 990 000 HUF
533 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üdülő hirdetés (71753427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Császárszálláson, tóparton lévő ingatlan, kitűnő állapotú, tégla építésű, szintes, 2 szoba + nappalis, berendezett,...
56 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97764415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Damjanich lakóparkban 1. emeleti 67 nm-es, 3 szoba-amerikai konyha-nappalis, dupla 8+6 nm-es erkéllyel, fiatal t...
73 000 000 HUF
1 089 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34248474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosában eladásra kínálok egy 120 nm-es, 4 szoba, nappali, étkezős, belsőszintes első emeleti  lakást, garázzsa...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75623463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nyíregyháza Belvárosában, 120 nm-es, nappali + 4 szoba + étkezős, belsőszintes lakás, szigetelt, téglaépítésű társasház 1. emel...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal