Eladó azonnal költözhető ingatlanok (15986 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 15 986 db
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (74447544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk, Újkígyós csendes nyugodt utcájában egy tégla alapon vertfal falazatú 80 m2 -es kocka házat. Az ingatlanban m...
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (11351393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka befektetési lehetőség az Egyetem sugárúton – 1+1 szobás lakás eladó Debrecen egyik legkeresettebb városrészében, a Libake...
46 000 000 HUF
1 314 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38452264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Belváros, Tímár utcán tégla építésű társasházban eladó 2005-ben épült, 105 nm-es, nagy étkező - konyhás + 3 szobás, a...
94 900 000 HUF
903 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97547857)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium otthon eladó Debrecen egyik legkeresettebb részén – Tócóligetben! Képzeld el, hogy egy modern, tágas, letisztult otth...
99 900 000 HUF
786 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53772554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecenben – Hajnal utcán 73 m²-es, teljeskörűen felújított lakás mindössze 57. 8 Millió Ft-ért! ✨ Ide már csak ...
57 800 000 HUF
791 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95226834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy exkluzív földszinti lakást Debrecen Sestakert városrészében, a Dóczy utcában. Ez a téglaépítésű társasház...
150 000 000 HUF
1 630 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (54666467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecen közkedvelt Úrrétje városrészén, Tarján utca közelében kínálunk eladásra egy 2000-ben épült, kétszintes ikerházat, amel...
159 000 000 HUF
975 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi tégla lakás hirdetés (77477424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy “Unikum" Visegrádon: egy egyedi 86, 42 négyzetméteres, felújított századfordulós villalakás. A lakás elhelyezkedése ...
109 800 000 HUF
1 276 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97548984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Azonnal költözhető, jó állapotú lakás eladó a VIII. kerület szívében, a Corvin-negyed közelében! A VIII. kerület egyik legkedv...
134 900 000 HUF
1 665 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72373372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A belvárosban azonnal költözhető lakás keresi új TULAJDONOSÁT! Megvételre kínálok a VII. kerületben, at Almásy tér közelében, ...
51 900 000 HUF
1 789 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (62765373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győrben, Szabadhegy városrészben, József Attila utcában nettó 60 m2-es, II. emeleti, nappali + 2 szobás, új, kulcsrakész állapo...
57 900 000 HUF
965 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi tégla lakás hirdetés (44657345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alsóörsön a hajókikötőkkel szemben az alsóörsi strand szomszédságában, balatoni panorámás társasházban, mintegy 150 méterre a B...
96 250 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi tégla lakás hirdetés (34689344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alsóörsön a hajókikötőkkel szemben az alsóörsi strand szomszédságában, mintegy 150 méterre a Balaton parttól, átgondolt tervezé...
81 550 000 HUF
1 735 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (71438393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik frekventált környékén, téglaépítésű társasházban, 1. emeleti, 3 szoba 75 nm-es, gázcirkó fűtésű, jó állapotú, er...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói ikerház hirdetés (74787325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszló frekventált részén, közvetlenül a Fürdő mellett, 110 m2-es családi ház, 2 külön bejáratú lakrésszel, 150 m2 kert...
94 900 000 HUF
862 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (42562474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel az elegancia és a kényelem új szintjét ebben a csendes utcában található gyönyörű, belső kétszintes, 187 nm-es luxu...
199 900 000 HUF
1 068 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (68782672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 282 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Debrecen belvárosában, zártsorú beépítéssel rendelkező, 282 m2-es, felújítandó vagy lebontandó ház, 535 m2-es telken eladó. A ...
195 000 000 HUF
691 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (35339733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, az Egyetem sugárúton, teljes kőrűen felújított, duplakomfortos, 3. emeleti, 72 m2-es, nappali+ 3 szobás, tégla épí...
91 700 000 HUF
1 273 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (69774373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségű, teljeskörűen felújított lakás nagyerdőalján – azonnal költözhető! Eladásra kínálunk egy magas színvonalon f...
66 500 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73986744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 42 m²-es, tehermentes, azonnal költözhető lakás Debrecen egyik kedvelt részén, a Libakertben. Főbb jellemzők: Elhe...
49 999 000 HUF
1 190 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?