Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16229 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 229 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93379479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó fiatalosan felújított belvárosi lakás saját gardróbszobás galériával, liftes házban! Eladásra kínálunk Budapest belváro...
110 900 000 HUF
1 680 303 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34513352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest belvárosában, kiváló elhelyezkedéssel egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető, első emeleti...
110 900 000 HUF
1 680 303 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Börcsi családi ház hirdetés (42331779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 3071 m2
Szobaszám: 4
Családi ház nagy telekkel! Győrtől 10 km-re Börcs településen eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis családi ház! a telek hatalm...
49 000 000 HUF
628 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74436377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (44342892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Két ház egy áráért a tavak közelében, kiváló befektetési lehetőség Nyékládházán! Eladásra kínálunk Nyékládháza kedvelt, délke...
39 000 000 HUF
194 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (87177249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fonyódon felújított, földszinti, 77 nm-es társasházi lakás eladó a Balaton parttól 700 méterre kültéri medencés társasházban! ...
76 900 000 HUF
998 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisjakabfalvai családi ház hirdetés (76394926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Hangulatos, felújított parasztház eladó Kisjakabfalván, Villánytól mindössze 3 km-re! Eladó egy bájos vidéki családi ház, amely...
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (33437244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív, eltolt szintes családi ház Jászberény szívében – tágas terek, modern megoldások, igényes környezet Eladásra kínálok...
160 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (26959323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1225 m2
Szobaszám: 2
Modern, felújított parasztház eladó Zsákán! 0630/749-88-26 Tisztelt Érdeklődő! Engedje meg, hogy figyelmébe ajánljak egy szer...
14 800 000 HUF
211 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93679957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vizafogón, azonnal költözhető, 85 m²-es, 3 szobás lakás eladó! A XIII. kerület kedvelt részén, csendes, parkra néző, világos l...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (51247559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1021 m2
Szobaszám: 8
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy rendkívüli minőségben megépített és kiváló állapotban megőrzött, két generációnak is...
94 900 000 HUF
474 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (47989755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 4
Otthon és vállalkozás egy helyen – eladó többfunkciós családi ház Miskolc-Diósgyőr frekventált részén! Ingatlan, ami nemcsak o...
186 000 000 HUF
973 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (55495737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó fiatalos és modern tetőtéri lakás Balatonfüreden! Szeretne egy csendes, mégis frekventált környéken élni a Balaton part...
74 900 000 HUF
1 440 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34873278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Váci utcában, a Vámház körúti szakaszon, műemlék épületben kínálunk eladásra, egy 1. emeleti, nagy belmagasságú, tágas nagypolg...
259 900 000 HUF
2 130 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (47966689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, otthonos családi ház Fót központjában csendes elhelyezkedéssel és tágas kerttel! Fót központjában, mégis cse...
99 000 000 HUF
990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (44448349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Eladó prémium ikerház Veresegyház legkedveltebb részén, a Ligetekben! Eladó Veresegyház Ligetek városrészén egy két szintes, ne...
229 000 000 HUF
1 347 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (53987482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1188 m2
Szobaszám: 3
Teljeskörűen felújított családi ház eladó Lőrinciben! Eladó Lőrinciben egy 113 nm-es, tégla építésű, részben szigetelt családi ...
49 000 000 HUF
433 628 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33235593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét központi részén a Zimayutcában, kiváló elhelyezkedéssel egy 795 m2-es telken eladóhasználati megosztással397 m2-es te...
59 900 000 HUF
299 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászárokszállási családi ház hirdetés (84352352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 5
*** Tágas otthon Jászárokszállás egyik legjobb részén - akár CSOK Pluszra is! *** Megvételre kínálok egy igazi ritkaságot Jász...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34795969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
„A város szívében, ahol a fény reggelente megérkezik a tetők fölé, ott rejtőzik ez a két szintnyi harmónia. ” Budapest VIII. k...
94 900 000 HUF
1 143 373 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal