Eladó azonnal költözhető lakások (9204 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 204 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85783977)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Napfényes lakás, amely a 3%-os Otthon Start Program feltételeinek is megfelel! *** Budapest VIII. kerületében, a Mátyás té...
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31496443)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezeti, erkélyes lakás a XX. kerületben azonnali költözéssel Budapest XX. kerületében, az Eperjes utcában kínálunk megvét...
66 500 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44499489)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Kiváló befektetési lehetőség, hosszútávú kiadásra és saját célra egyaránt! *** Jó állapotú, galériás lakás a Mátyás tér kö...
50 900 000 HUF
1 497 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75539475)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77541497)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Ix. kerület, józsef attila lakótelepen 2 szobás lakás eladó! *** Otthon Start Programnak megfelelő lakás! Eladó a József ...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (37953784)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Xiii. kerület, vizafogón a karikás frigyes utcában felújított, 46 nm-es lakás göncz árpád városközpontban eladó! *** Ez a 4...
68 990 000 HUF
1 499 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43683293)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabányán egy első emeleti, 36m2-es, jó elosztású 1+1 félszobás, közepes állapotú lakás, amely kíváló választás lehet el...
37 500 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77339948)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Oktogonnál, az andrássy út saroknál – kis lakás, nagy ÉRTÉK Budapest egyik legismertebb és legkeresettebb részén, az Oktogon k...
57 000 000 HUF
2 192 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (71942993)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy tágas, világos, kiváló elosztású lakás a XIV. kerület egyik kedvelt, nyugodt részén, ahol a kényelmes otthon és a pra...
179 000 000 HUF
1 455 284 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79638756)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy barátságos, jó elosztású lakást egy 4 emeletes társasház legfelső szintjén, nyugodt, zöld környezetben. ...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45458132)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
ÁRCSÖKKENÉS! ! Zuglóban kínálok megvételre egy 34 nm-es egy szobás, világos, azonnal költözhető lakást három szintes, közös ke...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (43444152)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Modern élettér! Amerikai konyhás nappali + 2 háló Oroszlány kedvelt RÉSZÉN! Oroszlány nyugodt, csendes részén eladó egy 41 m²-...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23823493)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó új építésű, akadálymentes lakás Vácon – kiváló befektetés! Ár (cégek részére): 39 millió Ft + áfa (nettó) Vác déli rész...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (53427471)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabánya szívében, 62 m2 nagyságú, 3 szoba hallos, lakás eladó! Tatabánya központi részén, az Ifjúmunkás úton eladó egy 62 m...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (73764137)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag a teller ingatlanközvetítő IRODÁNÁL! A teller Ingatlanközvetítő iroda eladásra kínál Kaposváron Szondi utcában egy ...
29 500 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (28929346)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az eladó ingatlan Szeged Újszeged városrészében a Rahói utcában található. A 2005-ben épült társasház első emeletén lévő lakás...
88 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (39943572)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fiatalok FIGYELEM!  Szolnokon, a Széchenyi lakótelepen, az Orosz György utcában eladó egy 6. emeleti, 2 szobás, nyugati fekvés...
35 990 000 HUF
666 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32659627)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban a Hitel utcában eladó 2 szobás 55nm-es erkélyes lakás. Azonnal költözhető! Ajánlom befektetőkn...
42 000 000 HUF
763 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44259815)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, 50 nm-es lakást, amely elhelyezkedésé...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (47463547)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnokon a vasútállomás mellett garzonlakás eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: -30 nm-es egy szobás  -liftes háztömb 4...
27 800 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal