Eladó azonnal költözhető lakások (9169 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 169 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43749494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (34387745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros kedvelt részén eladó egy 10/1. emeleti, vezetékekig felújított és átalakított, amerikai konyha nappali+ 2 szoba,...
50 500 000 HUF
1 052 083 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46825474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az in...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (85835579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs mecsekoldal belvárosi részén eladó lakás: - 45 nm-es - amerikai konyha-nappali+ 2 szoba elosztású - földszinti - teljeskör...
58 400 000 HUF
1 297 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43645371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vm. , Debrecenben, a Tócóskert keresett környékén eladó egy frissen felújított, erkélyes, azonnal költözhető lakás....
62 900 000 HUF
938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (33543569)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179679 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Szé...
46 500 000 HUF
830 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38397737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budaest XIII. kerület, Angyalföld rohamosan fejlődő városrészében eladó egy földszinti, egy plusz félszobás, rendkvül igényesen...
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79898933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy igényesen kialakított, meghitt hangulatú, 3 szobás lakás a II. kerületben, a Szász Károly utcában A Szász Károly utc...
104 000 000 HUF
1 762 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43479389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált kedves kis lakásom. Az elmúlt 5-6 évben teljes felújításon esett át (új fürdő/wc, új konyhabútor, új beépített sze...
83 500 000 HUF
1 739 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (66565699)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Baja Újvárosi lakótelepén egy felújított, 18 m²-es lakás! Ez a kompakt otthon egy panelépület 4. emeletén található, id...
17 900 000 HUF
994 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87488942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, a Nemes utcában rendezett társasházban kínálunk megvételre egy 58 m²-es, 2 külön ...
68 700 000 HUF
1 184 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94797739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest kedvelt részén, frissen felújított, lakberendező által tervezett 29 m²-es lakás eladó! Frissen felújított garzonlakás,...
42 400 000 HUF
1 462 068 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (37163759)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Energiahatékony, modern kialakítású, azonnal költözhető lakás saját kerttel és páratlan városi panorámával! Hévíz nyugodt, ex...
139 900 000 HUF
1 271 818 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (35643743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón fürdőövezeti társasházi lakás eladó! Jellemzői: - 46 nm-es - tégla építésű - tetőtéri -2 szoba, konyha étkez...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49127514)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi lakás Nyíregyházán a Kossuth utcán Kiváló elhelyezkedésű, földszinti, azonnal birtokba vehető ingatlan keresi ...
48 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97535432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyházán, a Kossuth utcán egy földszinti, azonnal költözhető lakás! Az 57 m²-es, 2 szobás, erkélyes ingatlan jó álla...
48 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34617683)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Debrecen, Postakert városrészében található, téglaépítésű lakás. Az ingatlan a Postakert utcában helyezkedik el, egy csen...
85 900 000 HUF
1 022 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (13865162)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár-Maroshegy városrészben eladó egy 47 nm alapterületű, panelprogramos társasházi lakás. Az ingatlan jó állapotú és...
39 900 000 HUF
848 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (42528928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Madárcsicsergős jó reggelt! ! !  Ezt az életérzést élheti át minden nap ebben a gyönyörűen felújított 54 nm-es tégla építésű, ...
39 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34293488)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Budapest egyik legkeresettebb, történelmi belvárosi utc...
262 174 508 HUF
2 496 900 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal