Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (26354741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1673 m2
Szobaszám: 1
Kunpeszéren alacsony áron LAKHATÁS! A házban szoba-konyha-fürdőszoba található. A telek mérete:1673 nm. a víz fúrt kútról elérhető, emésztő van. Amennyiben szeretné megtekinteni kérem hívjon fel.
10 500 000 HUF
262 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (77637595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén, felújítandó, 126 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban találhat...
8 500 000 HUF
67 460 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (39337779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Szabadszálláson a Kölcsey téren, 3 szobás felújítandó családi ház, 1443 m2-es összközműves telken eladó, garázzsal, melléképüle...
14 500 000 HUF
181 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (64656217)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1386 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 150 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
12 990 000 HUF
86 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (99444922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Dunapataj csendes környékén, a Szelidi tó közelében 1847-ben épült, állapotát megőrzött régi parasztház ELADÓ! Az ingatlan sz...
10 950 000 HUF
156 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Foktői családi ház hirdetés (16719344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 4
Foktőn, 83 m2-es felújítandó családi ház 511 m2-es telken ELADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban várja új tulajdonos...
9 000 000 HUF
108 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (36391263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kunpeszéren a dunavögyi főcstorna közelében lakható kis ház ELADÓ! A házban a villanyvezeték 2023-ban lett rézvezetékre cseré...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (47335336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1478 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunapataj központjában 150 m2-es kétrendbeli családi ház 2 fürdőszoba és wc -vel és két külön bejárattal rendelkezik. 147...
15 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (83873545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladásra kínálok, Bács-Kiskun megyében, azon belül Tiszakécske Kocsér között Székhalom dűlőben egy 2877 m2-es telken egy 144 m2...
11 000 000 HUF
76 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (65974584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
11 000 000 HUF
76 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (63763733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
11 000 000 HUF
76 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (32137696)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1681 m2
Szobaszám: 2
Hercegszántón a központtól 5 percre eladó 90m2-es parasztház 1681 m2-es telken. Az ingatlanban található 2 szoba, konyha, fűrdő...
9 500 000 HUF
105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (52443637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ballószögön a Petőfi utcában egy ikerház egyik fele. a lakrész 40 nm-s. 1 Szoba, konyha, fürdő és Wc található benne de t...
13 900 000 HUF
347 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (79427734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Eladó! Lakitelek- Tiszaalpár között, erdős környezetben egy 3 faházas nyaraló. A nyaralót földúton lehet megközelíteni, kövesút...
5 990 000 HUF
142 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (94614443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ez a belváros közeli ingatlan számos lehetőséget rejt magában. Az 1900-as években épült, polgári stílusú házrész két, egymás me...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (57948853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 2
Szabadszállás központjától nem messze 100 m2-es családi házELADÓ! Jellemzők: - 1827 m2 telek - kb. 100 m2-es ház - nappali + ...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (54835737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
9, 5 Millió HUF Dunapatajon felújítandó családi ház a főutcáról nyíló kis csendes zsákutcában eladó. a Szelidi tó, mint turisz...
9 500 000 HUF
135 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (95744145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted