Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Tompai családi ház hirdetés (33482279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (33794737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Kalocsa városában a következő ingatlan kínálom eladásra. a ház telek területe 528 m2, ebből a hasznos ...
12 500 000 HUF
164 473 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaszentbenedeki családi ház hirdetés (37364543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1681 m2
Szobaszám: 3
Dunaszentbenedeken csendes, szép környezetben, 1681 nm-es telekkel rendelkező kocka ház eladó! Az ingatlan alapterülete ~100 nm...
9 500 000 HUF
73 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálmonostorai családi ház hirdetés (47339358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 4229 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pálmonostorán, frekventált elhelyezkedéssel – közvetlenül a temető mellett – kínálunk eladásra egy 4229 m²-es sírköves telephel...
10 500 000 HUF
2 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Városföldi családi ház hirdetés (56522184)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 1
Mercédesz gyár közelében kisház ELADÓ Eladó Városföld belterületén egy 37 m2 öszkomfortos házrész, 730 m2 saját telekrésszel. ...
14 000 000 HUF
378 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (53597979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1252 m2
Szobaszám: 4
Vaskúton megvételre kínálunk egy cca. 140 m2-es, 4 szoba + konyha-étkezős, vegyes falazatú családi házat, melléképületekkel, ga...
9 500 000 HUF
67 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (72323227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, felújítandó, összközműves, 114 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kett...
7 000 000 HUF
61 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (71923137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 3730 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Kiskunfélegyháza XI. Körzetben egy felújításra váró 56m2-es tanya 3730m2-es telken. a területen több melléképület, ól és ...
14 600 000 HUF
3 914 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (84535835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécske legolcsóbb háza csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Tiszakécske központjában, egy felújítandó, de remek le...
11 900 000 HUF
180 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (28253945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 189 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, kony...
14 499 000 HUF
76 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (72444687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Kunpeszéren kívűl-belül felújított szigetelt téliesített horgász tanya akár lakhatásra is teljesen megfelelően ELADÓ! A ház 30...
13 500 000 HUF
337 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (35419956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Madaras, 3968 nm-es telken, családi ház, gazdasági épületekkel eladó. a 91 nm-es vegyes falazatú ingatlanban ...
7 490 000 HUF
82 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (99333643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2171 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megyében, a csendes és biztonságos Homokmégy-Alsómégy szálláson kínálunk eladásra egy 130 m? -Es, 4 szobás családi ...
12 500 000 HUF
96 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (44775637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 779 m2
Szobaszám: 4
Fülöpszálláson a központban, 779 m2 telken, 110 m2 lakóterületű, 2 bejáratú, 3 szoba + nappalis, 2 fürdőszobás, felújítandó csa...
13 700 000 HUF
124 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (73323383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2070 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Dunafalva csendes részén 2, 5 szobás családi ház eladó. a tégla falazatú, 1990-ben, 80 cm-es alapra épült ing...
13 000 000 HUF
108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97844343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 5
Kivételes, új építésű családi ház kiadó Kecskemét Máriaváros szívében! Azonnal költözhető luxus és kényelem  Kecskemét egyik...
530 000 HUF
4 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (95835539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Dusnok központjában 2 lakásos felújítandó ház 1072 m2 telken eladó. Irányár: 14, 900. 000. -Ft. Érdeklődni lehet: 20 920 8810
14 900 000 HUF
119 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (78479245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3309 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított parasztház hatalmas telekkel SZABADSZÁLLÁSON! Eladásra kínálunk Szabadszálláson, belterületen, egy belsőleg ...
14 000 000 HUF
191 780 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fajszi családi ház hirdetés (95138281)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 4
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Kiváló állapotú, részben felújított családi házat kínálunk e...
12 000 000 HUF
93 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rémi családi ház hirdetés (53784474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2798 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Rém, azonnal birtokba vehető, 81 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba...
3 500 000 HUF
43 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal